אפל צפויה לקיים היום (חמישי) אירוע לעיתונאים בו צפויה החברה להציג מוצרים חדשיםipad191013
הארוע ישודר בשידור חי באתר האינטרנט של אפל בשעה שמונה בערב. לשידור החי. על פי הערכות החברה צפויה להציג דגמים חדשים של אייפד, כאשר רשת האינטרנט עמוסה בימים האחרונים בשמועות והדלפות על המכשירים החדשים שצפויה אפל להציג. 

נוסף על הדגמים החדשים של האייפד, ייתכן שיוצגו היום פרטים נוספים לגבי השעון החדש של אפל. על פי אתר האינטרנט של אפל ההשקה של השעון צפויה בתחילת שנת 2015, אולם ייתכן שהיום תמסור החברה את התאריך המדויק של ההשקה. אגב, במערכת ההפעלה החדשה של האייפון, 8.0.2 ישנה אפליקציה המרכזת את המידע הרפואי של המשתמש וצפויה להתחבר לנתונים המופקים באמצעות השעון. מידע על השעון ישנו באתר החברה.

גם למשתמשי מחשבי מק נראה שצפויות להיות היום חדשות. נראה כי מערכת ההפעלה החדשה של מחשבי אפל OS X Yosemite תצא היום למחשבי החברה. על פי האתר נאמר כי מערכת ההפעלה צפויה לצאת במהלך הסתיו, כך נראה שהיא תופץ היום. 

מערכת ההפעלה כוללת עיצוב חדש, שדרוג לאפליקציות כמו יומן, דואר אלקטרוני וכו'. מערכת ההפעלה החדשה תספק תמיכה בכונן הענן iCloud Drive שיאפשר שמירה של מסמכים באמצעות המחשב, האייפון והאייפד ועבודה משותפת עליהם באמצעות כל המכשירים. במערכת ההפעלה החדשה של האייפון כבר פועלת הגישה לכונן הענן החדש. 

אחד החידושים המשמעותיים ביותר במערכת ההפעלה הוא השיתוף בין מחשבי המק לבין האייפון. משתמשי מק שיפעילו את מערכת ההפלעה החדשה, 8.0.2 ומעלה יוכלו להשתמש במחשב לצורך מענה על שיחות, משלוח הודעות SMS ולעבור בין המכשירים כך שכל אחד מהמכשירים יוכל להמשיך לפעול באותו המקום שפעל מכשיר אחר. משתמש יוכל להתחיל לכתוב אי מייל או SMS על הטלפון הנייד ולסיים אותו באמצעות המחשב או האייפד. 

חידוש נוסף במערכת ההפעלה תהיה האפשרות לעשות שימוש באייפון כ-Hot Spot אוטומטי בעבור המחשב, כך שניתן יהיה להתחבר במהירות לאינטרנט, בלי צורך בהגדרות וססמאות (למעט בהגדרה). המחשב גם יציג בזמן אמת את מצב הסוללה של הטלפון ואת עוצמת הקליטה של הטלפון. 

במקביל, אורנג' היא החברה הראשונה שפתחה הרשמה מוקדמת, לקראת השקת iPhone 6 ו- Plus iPhone 6 בחברה. על מנת לרכוש את המכשיר ניתן להירשם בהרשמה מוקדמת באתר החברה. אורנג' מציעה החזר של עד 1,500 שקלים בהחזרת מכשיר ישן, ללקוחות כל החברות