עשרות זמרים יצדיעו לאריק איינשטיין במופע מיוחד שיתקיים ב-7.10.14, יום שלישי, 20:30, בגני יהושע תל אביב בחסות סלקוםarik6914

מיטב אמני ישראל יופיעו על במה אחת בערב הוקרה חד פעמי לאריק איינשטיין. בין הזמרים שישתתפו נמצאים אברהם טל, ארקדי דוכין, ברי סחרוף, ג'וזי כץ, דוד ד'אור, דודו טסה, דני סנדרסון, דני רובס, יהודית רביץ, יוני רכטר, יצחק קלפטר, מאור כהן, מוניקה סקס, מוש בן ארי, מיכה שטרית, מיקי גבריאלוב, משינה, נינט, קורין אלאל, קובי אפללו, קרולינה, ריטה, שלום חנוך, שלומי שבת ושם טוב לוי

האירוע ייערך לרגל 20 שנה לקבוצת סלקום, במסגרתו החברה מעניקה לכל לקוחות סלקום-נטוויז'ן ולתושבי עוטף עזה הטבה בלעדית של 50 אחוז הנחה על מחיר הכרטיס לאירוע. ערב ההוקרה ייערך בברכת משפחתו הקרובה של אריק ויכלול ממיטב יצירתו של הזמר הלאומי. בערב תיערכנה הופעות מיוחדות עם ביצועים חד פעמיים של אמנים מהשורה הראשונה של המוסיקה הישראלית, חברים ומוסיקאים שעבדו עם אריק בעבר הרחוק והקרוב.

קובי בן עטר - מנהל אומנותי: "כתל אביבי שגדל, חי והתחנך בעיר וכאדם שתחום המוסיקה והתרבות הינו עיסוקו היומיומי, למדתי להוקיר את האגדות האמיתיות של העיר תל אביב בכל התחומים ובמוסיקה בפרט. האגדה שלי ללא צל של ספק הייתה תמיד - אריק. היצירה, הרוח, התל אביביות, הקוליות, הענווה הכישרון ובעיקר חוסר הנראות הציבורית שהפכו בעיניי את אריק למודל. לפני כשנה נפלה בחלקי הזכות הגדולה להתחיל שיתוף פעולה שבסופו, אוכל להגשים חלום עם אריק איינשטיין ומשפחתו (לצערי רק לאחר מותו). אריק לא איתנו יותר, אבל יש לנו את המורשת השלמה של שיריו, רוחו והעולם שהוא השאיר אחריו. באישורה המלא של סימה רעייתו וילדיו אמיר ודינה, לקחתי תחת אחריותי את ניהולו האמנותי של ערב ההוקרה לאריק איינשטיין. ערב חד פעמי של פעם בחיים".
 
הערב יורכב מחמש תחנות משמעותיות ביצירתו המוסיקלית של אריק, המבוססות על שיתוף הפעולה הפורה בינו לבין - שלום חנוך, מיקי גבריאלוב, שם טוב לוי, יוני רכטר ויצחק קלפטר. לערב יתווספו אמנים רבים נוספים, אשר חלקם שיתפו פעולה עם איינשטיין בעבר ולחלקם זו תהיה נגיעה ראשונה בחומרים של אריק. תזמורת של כ- 30 נגנים קלאסיים ונגני ריתם סקשיין ילוו את המופע בשילובים יוצאי דופן וחד פעמיים אשר נוצרו במיוחד לערב זה, ובפעם הראשונה, נחלוק כבוד לנגנים שעבדו לצידו של אריק וינגנו במופע.

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "כחברה שערך הישראליות בכלל ומוסיקה ישראלית בפרט, מלווים אותה מראשית דרכה, אנו גאים לקחת חלק באירוע ההוקרה לאחד מסמלי התרבות הישראלית הגדולים ביותר. אין ראויה מחוויה ישראלית משותפת זו לציון 20 שנה לקבוצת סלקום. אני מזמין את כל תושבי מדינת ישראל להגיע ולקחת חלק בערב חד פעמי והיסטורי זה, בו מיטב אמני ישראל יחלקו כבוד לאריק איינשטיין, סמל הישראליות היפה והטובה".

גיל אוליאמפרל - מנכ״ל ובעלים קבוצת סברס, מפיק שותף: "שותפיי לפרויקט ואני השקענו מחשבה רבה איך מעבירים בערב אחד ולו חלק קטן מכל מה שאריק גרם לנו להרגיש ולקוות כל השנים. פנייתנו הראשונה, יחד עם קובי בן עטר, היוצר והמנהל האמנותי, ויחד עם בימות גלובל, שותפיי להפקה, הייתה לפסטיבל ישראל. הצגנו בפניהם את החזון לערב הוקרה למפעל חייו של אריק, הם נענו בשמחה וקבלנו את ברכתם ועל כך אנו מודים להם. עם הסכמה מרגשת זו פנינו למשפחת איינשטיין, לסימה והילדים והחלטה משותפת על הפקת ערב חד פעמי התקבלה באופן נדיר. לאחר שקיבלנו את הסכמתם, שמחנו מאוד כשחברת סלקום החליטה לחבק את המופע לרגל ה-20 שנה לחברה, חיבוק שמאפשר לנו להפיק מופע בסדר גודל אותו ניתן לראות רק בהפקות בינלאומיות. אני רוצה להודות להם על שהלכו אתנו ועם החלומות שלנו ובעיקר וחשוב מכל, אפשרה לנו את היכולת להנגיש את המופע לציבור הרחב, עם כרטיסים במחירים נוחים במיוחד ואף נמוכים ממופעי מוסיקה רגילים בישראל".

לקראת האירוע ייצא לרדיו סינגל מיוחד בביצוע של מיכה שטרית לשיר "לפעמים". לשטרית היה חלום להקליט את השיר בביצוע משותף עם אריק איינשטיין. כשהגיעה ההזדמנות, הקליטו השניים יחד עם ברי סחרוף סקיצה ראשונה של השיר. דואט לא יצא מזה, רק הקלטה צנועה ונדירה. הסקיצה הראשונה של השיר "לפעמים" הוקלטה עבור מיכה שטרית בשנת 2000 באולפן של יזהר אשדות, הקלטות ההמשך בוצעו בשנת 2014.
 
רכישת כרטיסים
מחיר כרטיס רגיל: 270 שקלים
מחיר ללקוחות סלקום-נטוויז'ן: 135 שקלים

לקוחות קבוצת סלקום יכולים להוריד את קוד ההטבה ולהזמין כרטיס ב- 50% הנחה באתר סלקום או באתר סלקום מותאם למובייל (מכשיר הטלפון). כל לקוח סלקום זכאי לרכוש כרטיס אחד ב-50% הנחה.
אין הגבלה על מס' הכרטיסים שלקוח סלקום יכול לרכוש במחיר מלא. תושבי עוטף עזה זכאים אף הם לכרטיס ב- 50 אחוז הנחה, על מנת לממש זאת עליהם להתקשר ישירות לבימות במספר *6226.
30 אלף לקוחות סלקום-נטוויז'ן ותושבי עוטף עזה הראשונים שיממשו את קוד ההטבה וירכשו כרטיס, ייהנו מהנחה של 50 אחוז.

לקוחות כל החברות יכולים לרכוש כרטיסים באתר סלקום, באתר האינטרנט של בימות, או במוקד טלפוני של בימות במספר *6226.

קבלת הכרטיסים ללקוחות כל החברות מתאפשרת באמצעות משלוח בדואר רשום (בעלות של 15 ₪ להזמנה ללקוח) או איסוף עצמי בנקודות חלוקה (ירושלים, ת"א, חיפה, באר שבע)