הביקוש למכשירים סלולריים זולים מתגבר. במקביל להזמנות המוניות של מכשירים מאתרי אינטרנט סיניים, חברת פלאפון מדווחת על מכירת 5,000 מכשירי GINI בתוך כשבועייםilan7316 החברה השיקה לאחרונה את מותג הסמארטפונים הפרטי שלה תחת השם ,GINI ולאחר כשבועיים אזל המלאי. לאור הביקושים, החברה הקדימה את המשלוח והשבוע חודש המלאי וניתן להשיג שוב את הסמארטפונים באתר פלאפון www.pelephone.co.il ולקבל את המכשיר עם שליח חינם עד הבית, או ברשת חנויות פלאפון.

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק בפלאפון, אמר "השקת מותג הסמארטפונים הפרטי בפלאפון היא סיפור הצלחה מבחינתנו. הקטגוריה של סמארטפונים שנותנים ערך מצוין ללקוח היא הצומחת בעולם, ונוכחנו לגלות שהטרנד הזה הגיע כעת גם לישראל, לאור הביקושים הגבוהים למכשירי GINI. עשינו ניסיון ראשון בענף וראינו שיש מקום גם לסמארטפונים חדשים, כאשר הם מגיעים עם המעטפת הנכונה ועם האחריות והגב מחברת הסלולר. הובלנו מהלך שכלל לראשונה גם מכשיר וגם מעטפת שלמה, של ערכת אביזרים, אחריות לכל החיים וגיבוי בענן שאיפשרו להעניק ללקוחות מוצר מצוין עם שקט נפשי".

הדגם הפופולארי עד כה הוא N6 סמארטפון פרימיום בעל זיכרון של 32 ג'יגה ומצלמה של 13 מגה פיקסל במחיר 1,499 שקלים ואחריו - W5 סמארטפון פרימיום בעל זיכרון 16 ג'יגה עם כרטיס הרחבה מתנה של 16 ג'יגה נוספים ומצלמה של 13 מגה פיקסל במחיר 999 שקלים. בקרוב תשיק פלאפון גם מכשיר דור 3 במחיר 599 שקלים, את ה-4S ובעקבות ההשקה המוצלחת יורחב מגוון המכשירים ויושקו דגמים ומוצרים נוספים תחת המותג GINI כבר בשבועות הקרובים.