משתמשי האייפון יכולים כעת ליצור קבוצות וידאו בסגנון Whatsapp לשימוש קבוע וחוזר וליהנות מהדרך המהירה ביותר לשיחה עם חברים באיכויות וידאו וקול גבוהותrounds6914
ראונדס (rounds) משיקה היום את הגרסה החדשה לאפליקציה שלה, אשר מאפשרת שיחות ווידיאו מרובות משתמשים ושיחה בו-זמנית של עד 12 משתתפים אשר יכולים ליהנות מפעילויות אינטרקאטיביות ביחד. ראונדס מאפשרת למשתמשים לשחק יחד במשחקים, לשמוע מוסיקה, לראות סרטים, לשתף תמונות ולקחת תמונות קבוצתיות - הכל בזמן שיחת הווידיאו. לראונדס מיליוני משתמשים ברחבי העולם המשתמשים בפתרונות ווידיאו באיכות HD. 

להורדת האפליקציה

עד לאחרונה, משתמשים היו מחויבים להיות חברים באפליקציה כדי להתקשר אחד לשני, אבל כעת המשתמשים יכולים להזמין משתתפים וחברים מכל מקום ברשת - וזאת על ידי שימוש ב"קוד הזמנה" מיוחד אשר נוצר עבור כל קבוצה. עם קוד ההזמנה, משתמשים יכולים ליצור קשר בקלות עם כל אחד ומסביב לכל תוכן - אם זה לפגישה זריזה עם בני המשפחה, למפגש אונליין עם העוקבים שלהם בטוויטר או לשיחת וועידה עם החבר'ה בזמן צפייה במשחק. אין הגבלה למספר החברים בכל קבוצה וכאשר חבר קבוצה קורא לכולם להצטרף אליו לשיחה, 12 הראשונים שמגיעים מתחברים באופן מיידי.

בהמשך לשיתוף הפעולה האסטרטגי שלה עם חברת Vidyo, ראונדס הינה החברה הראשונה אשר מציעה שיחות ווידיאו מרובות משתמשים באיכות של enterprise עבור שוק המשתמשים הפרטי. כך מציעה ראונדס את איכות הווידיאו הגבוהה ביותר בשוק כיום.

"במקום לשלוח עוד הודעה ועוד הודעה בקבוצה שלך בוואטסאפ, לפעמים כל מה שאתה צריך זו שיחת ווידיאו קצרה ומהירה עם החברים שלך או עם המשפחה" אמר דני פישל, מנכ"ל ויזם ראונדס, "אומנם יש כמה אפליקציות ווידיאו בשוק, אבל אנחנו מאמינים שהיכולת לשוחח וליצור חוויות משותפות סביב פעילויות אינטרקטיביות עם מספר חברים בו זמנית, הוא צורך קיים שכרגע חסר לו מענה אמיתי בשוק. פיתחנו מוצר מושקע ומרגש שאנחנו מאוד גאים בו, מוצר שמשנה את הדרך בה חברים יוצרים קשר".

בנוסף, ראונדס השיקה יכולות לייצר שיחות אודיו בחינם עם החברים שלך באפליקציה - גם בגרסת האנדרואיד וגם בגרסת האייפון. משתמשים יכולים לעשות שיחות קוליות, אך עדיין לעבור לשיחות ווידיאו באופן מיידי. הפיצ'ר החדש, יחד עם שיחות הטקסט, ווידיאו והיכולת ליהנות מתוכן בידורי ביחד בזמן השיחה - הינו מה שמבדיל את ראונדס ומציע למשתמשיה חוויה אמיתית ומיוחדת.

ראונדס (Rounds) משלבת בידור מקוון ותקשורת וידיאו על מנת לקרב בני נוער זה לזה לחוויות פנאי במגוון רשתות חברתיות, מערכות הפעלה והתקנים. ראונדס מגשרת בין עולמות האופליין והאונליין ומשתמשת בשיתוף פעילויות, משחקים ווידיאו כדי להעניק לחברים את תחושת ה"ביחד" של החיים האמיתיים. ראונדס גייסה מימון בסך 10.5 מיליון דולר ממשקיעים מובילים בתעשייה, בהם Verizon Ventures, Rhodium, טים דרייפר מ-DFJ ומשקיעים פרטיים אחרים.

הורידו את האפליקציה של ראונדס וקראו מידע נוסף ב-www.rounds.com