ישראלים רבים מגדלים להנאתם חיות מחמד שונות כמו כלבים, חתולים, אוגרים וארנבות. גידול חיות מחמד נחשב מאז ומתמיד כמקור להנאה רבה מחקרים שונים לאורך השנים הוכיחו כי גידול כלב או חתול חיוני גם עבור הילדים ומסיי בהתפתחותם. מאחר וכולנו משתמשים היום בסמארטפונים עתירי טכנולוגיות מתקדמות, כדאי להכיר כמה אפליקציות שימושיות במיוחד עבור כל מי שמגדל חיית מחמד בביתו, הכנו עבורכם סקירה על האפליקציות השימושיות והידידותיות ביותר.

אפליקציית Pawprint - Pet Health Tracker
האפליקציה מאפשרת לכם לנהל בנוחות וביעילות את כל המידע הרפואי על חיות המחמד שלכם. האפליקציה נוחה לשימוש, יש להקים פרופיל לחיית המחמד וניתן לחבר אותה למידע הרפואי המאוחסן אצל הווטרינר שלכם. באמצעות האפליקציה תוכלו לתעד טיפולים רפואיים, לבדוק מתי עליכם לקחת את הכלב או החתול לחיסונים ולבדיקות, לקבל התרעות חשובות ועוד.
כדי להוריד את האפליקציה לאייפון לחצו כאן!

אפליקציית Wooof
אפליקציה שפותחה בישראל הכוללת מפה שימושית עם סימון יעיל ונוח של פארקי כלבים ומיקומים נוספים ברחבי העיר בהם כדאי לטייל ולבלות עם הכלב, לבד או במחיצת בעלי כלבים אחרים. באמצעות האפליקציה השימושית ניתן לבדוק איזה מתקנים יש בפארק הכלבים, למשל האם יש ברזיות, ספסלים, צל, גדרות מסביב וכדומה. האפליקציה פועלת כמעין רשת חברתית לבעלי כלבים, אפשר לבדוק בכל רגע נתון האם יש משתמשים אחרים הנמצאים כרגע בפארק קרוב לבית וניתן גם לצפות בתמונות שמשתמשים באפליקציה העלו ממיקומים שונים כדי לבחור היכן לבלות עם הכלב.
קישור להורדה אפליקציית Wooofלחצו כאן!

אפליקציית סנופי (Snoopi)
אפליקציית סנופי מתאימה לכל בעלי חיות המחמד, במיוחד לבעלי כלבים וחולים. באמצעות האפליקציה אפשר להזמין אוכל לחיות המחמד לאחר סקר השוואת מחירים. כדאי לדעת כי בכל קניית מזון או מוצרים אחרים לחיית המחמד, סנופי תורמת 5 שקלים לטובת הצלת כלבים וחתולים.
ממשק האפליקציה בשפה העברית, יש גרסה לאייפון ולאנדרואיד, באמצעות האפליקציה השימושית תוכלו להוזיל את עלויות המזון והציוד לכלב או לחתול, ובנוסף תסייעו בהצלת כלבים וחתולים ברחבי הארץ. בנוסף, באמצעות סנופי תוכלו לאתר בעלי מקצוע כמו וטרינר, ספר כלבים ומאלפים, לפי אזור המגורים. להורדת האפליקציה - לחצו כאן!

אפליקציית דוגיז
אפליקציה חובה לכל בעלי הכלבים בישראל, זו אפליקציה מתקדמת ושימושית באמצעותה ניתן להזמין שירותי פנסיון והוצאת כלבים. לאחר התקנת האפליקציה בסמארטפון תוכלו לאתר בקלות דוגווקר באזור המגורים שלכם, לקבוע פגישת הכרות וטיול ראשון בחינם, ולאחר מכן תוכלו להזמין שירותי הוצאת כלבים בהתאם לצורך, אפשר לבחור גם שירות קבוע או על בסיס חד פעמי, וליהנות ממחירים משתלמים ואטרקטיביים.
כמו כן, אפליקציית דוגיז מאפשרת לכם להזמין שירות פנסיון בביתכם או בביתו של הדוג-סיטר. כל נותני השירות הרשומים באפליקציה נבחרים בקפידה ונחשבים למקצוענים בתחומם.
להורדת אפליקציית דוגיז – לחצו כאן!

אפליקציית Cam2Pet
אם גם אתם תמיד רוצים לדעת מה הכלב או החתול שלכם עושים בזמן שאתם בעבודה או בסידורים, ובמידה ואתם מתגעגעים אליהם ורוצים לתקשר אתם – כדאי לכם להוריד את אפליקציית Cam2Pet. באמצעות האפליקציה תוכלו לצפות בחיית המחמד בבית בכל רגע נתון, האפליקציה מחייבת התקנת מצלמת רשת, וניתן להפעיל את המצלמה בשליטה מרחוק באמצעות הסמארטפון, הטאבלט או המחשב.
באמצעות האפליקציה אפשר גם לצלם את חיות המחמד בבית, להקליט סרטונים, לדבר לכלב או לחתול ולעקוב אחרי ההתנהגות שלהם כאשר אינכם בבית. זו אפליקציה נוחה ושימושית, היא פשוטה להפעלה ויש גרסאות לאייפון ולאנדרואיד. להורדת האפליקציה – לחצו כאן!