במפגש עיתונאים ראשון בישראל שקיימה חברת Western Digital בשיתוף עם היבואן הרשמי, חברת בנדא מגנטיק, הציג אמיאל וויטהבין, נציג WD את חזון החברה להנגיש את השימוש בטכנולוגיות ענן למשתמשים הביתייםemiel3316 באמצעות שורת פתרונות מתקדמים ומאובטחים לעולם המחשוב הביתי וה- Mobile. עוד הכריז וויטהבין, כי WD תציע לראשונה פתרונות אחסון בנפח של עד 8TB בטכנולוגיה חדשנית מסוג HelioSeal.

חברת WD מציגה לראשונה בישראל את פתרון My Cloud EX2 Ultra, המציע אחסון מאובטח בענן למשתמשים ביתיים, בתמיכה מלאה בכל מערכות ההפעלה ובביצועים מהירים במיוחד. ה- My Cloud EX2 Ultra מספק מענה למשתמשים המעוניינים בסנכרון אוטומטי של תוכן בין מספר מחשבים ומכשירים ניידים, בשיתוף קבצים ותיקיות וכמובן באפשרויות גיבוי מגוונות, המאפשרות יצירה ושימוש קלים ונוחים של ספריות התוכן הדיגיטלי.

עוד הוכרזה באירוע הטכנולוגיה החדשנית HelioSeal™ המאפשרת יעילות מקסימלית וביצועים מהירים בנפח גבוה, בתפוקת מתח נמוכה. המוצר הראשון שישווק בישראל עם טכנולוגיית ה- HelioSeal הוא ה- My Book 3.5" 8TB, שיחל להימכר בימים הקרובים. מחירו החל מ- 1,399 שקלים.

את הפתרונות החדשים הציג אמיאל וויטהבין, מנהל שיווק מוצרי הדגל של החברה לאזור EMEA בחברת WD, המבקר בימים אלו בישראל: "אנחנו קשובים למשתמשים שלו ובוחנים את הצרכים הייחודיים שלהם כל הזמן, בעולם הדיגיטלי המשתנה בתדירות גבוהה. אנחנו יודעים שמשתמשי הענן שלנו זקוקים לפתרונות אחסון דיגיטלי מקיפים, המספקים יכולת הזרמת נתונים שוטפת. טכנולוגיית ה- HelioSeal יוצרת מערכת אחסון נתונים המקלה על שיגרת העבודה של משתמשי הענן ומספקת להם את השקט נפשי במסגרתו הם יכולים ליהנות מכל היתרונות של ביצועים גבוהים בסביבה מרובת משימות, מבלי לותר על הגנה מקיפה וגבוהה 24/7."

לפתרון My Cloud EX2 Ultra מעבד כפול ליבה 1.3 Ghz עוצמתי, המאפשר העברה מהירה של קבצים, הוא מצויד בזיכרון פנימי בנפח 1GB מסוג DDR3, המאפשר ריבוי משימות ושימוש במגוון יישומי מדיה באיכות HD. ה- My Cloud EX2 Ultra מגיע בנפח של עד 16TB, המבוסס על 2 מבואות בנפח 8TB כל אחת. לצד ממשק ניהול ידידותי במיוחד, המאפשר גישה מכל מקום ובכל זמן, הן באמצעות הרשת והן על ידי שימוש באפליקציה ייעודית, מציע ה- My Cloud EX2 Ultra גם רמה גבוהה של אבטחת מידע, לרבות יכולות הצפנה המאפשרות למשתמשים לבחור את רמת ההגנה על המידע והקבצים שלהם. בהתאם לחזון החברה להתאים את השימוש בענן לעולם הדיגיטלי, מתאים ה- My Cloud EX2 Ultra לשימוש עם מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, מחשבי לוח, טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחקים ועוד. את פתרון My Cloud EX2 Ultra ניתן יהיה להשיג בישראל במהלך החודש הקרוב.