וואלה! השיקה מיזם חדש בשיתוף פלאפון, וואלה מובייל המציע את חבילות סלולר מוזלות, במחיר החל מ-9.9 שקלים בחודשbezeq29812
במסגרת מיזם חדש, המקדם שיתוף פעולה בין שתי החברות מקבוצת בזק, יוכלו לקוחות וואלה!מובייל לבחור מבין מספר חבילות סלולר מוזלות, כאשר התוכנית המרכזית כוללת אנלימיטד שיחות וסמסים ב-39 שקלים בחודש וכן 3 ג'יגה גלישה. בנוסף מנוי שני מאותה משפחה ייהנה ממחיר של 19 שקלים בחודש בלבד לאותה החבילה לכל מנוי. שיתוף הפעולה של וואלה ופלאפון מגיע אחרי ש-012 משתפת פעולה עם אורנג' במסגרת המותג המוזל.

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה! אמר היום "פלטפורמת המסחר האלקטרוני של האתר מהווה כיום אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים של החברה, כאשר בתחומי הסחר פועלת וואלה! בשיתוף גורמים משמעותיים בתחומי התיירות, הביטוח ועוד. כגוף הסחר המוביל בישראל אך טבעי עבורנו למתוח את המותג גם לתחום הסלולר ולהביא לענף בשורה שתיטיב עם הצרכן באמצעות הפלטפורמה המוכרת לו. אנו באים בגישה שונה לשוק הסלולר ומציעים מוצר דיגיטלי, קטן ורזה. "וואלה! מובייל" נשען על המוצר המצוין של פלאפון ועל רשת הסלולר הטובה בישראל. אנו נציע ללקוחות שכבר נמצאים באינטרנט להמשיך את החוויה הדיגיטלית משלב רכישת החבילות ועד קבלת החשבונית ושירות הלקוחות. האופרציה הרזה שבנינו תאפשר לנו להציע את חבילת הסלולר הזולות בישראל החל מ-9.9 שקל בחודש."

וואלה! מובייל מציעה מספר תכניות מרכזיות:
9.9 שקלים בחודש – תוכנית למשתמשים קלים הכוללת: 80 דקות, 80 סמסים ו-80 מגה גלישה בחודש.
19 שקלים בחודש - תוכנית אנלימיטד עם 3 ג'יגה גלישה, שיחות ודקות ללא הגבלה למנוי שני במשפחה.
39 שקלים בחודש - תוכנית אנלימיטד עם 3 ג'יגה גלישה, שיחות ודקות ללא הגבלה למנוי ראשון.
59 שקלים בחודש – תוכנית אנלימיטד הכוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה בארץ וכן 6 ג'יגה לגלישה. כמו כן תאפשר החבילה שיחות והודעות ללא הגבלה בחו"ל מיותר מ-87 מדינות ברחבי העולם, על בסיס אפליקציית פלאפון גלובל המאפשרת גם גלישה של 100MB ליום למשך 15 יום בשנה.

לרגל ההשקה יקבלו המצטרפים לוואלה!מובייל קופון מתנה בשווי 120 שקל לרכישת מוצרים בוואלה!שופס תוך ימים ספורים. וואלה מבהירה כי מדובר בכסף אמתי שניתן יהיה לנצלו בכל קנייה ובכל מוצר ללא הגבלה או החרגה בוואלה שופס אתר הסחר האלקטרוני המוביל בישראל! (* לא תינתן הטבה במסלול של 9.9 ₪).

השירות יחל היום, כאשר לקוחות כל החברות יוכלו להיכנס לאתר וואלה! או ישירות לוואלה!מובייל בכתובת http://wallamobile.co.il לרכוש סים במחיר של 29 שקלים באופן חד פעמי ולהצטרף לחבילות באופן דיגיטלי. ההצטרפות באתר, כאשר ניתן לקבל תמיכה טלפונית, במידת הצורך, במוקד מיוחד בכוכבית *169 שייתן מענה 13 שעות ביממה רק ללקוחות וואלה!מובייל.