טכנולוגיה לבישה כבשה את העולם ואת ישראל בשנה האחרונה, אחת החברות הבולטות הינה JAWBONE, שעד כה הייתה מוכרת בזכות אוזניות הבלוטות' up8514

רשת באב החלה לייבא רשמית את צמידי הספורט המתקדמים של JAWBONE, דגם ה-UP והגרסה האלחוטית החדשה ה- UP24.

UP היא מערכת כוללת שעוזרת לנו להבין איך אנחנו ישנים, אוכלים, זזים ומתנהלים, כדי שנעשה בחירות חכמות יותר – לחיות טוב יותר. האפליקציה החדשה מציגה לנו כל תנועה ונתוני שינה ומעודדת אותנו לפעול נכון יותר ומציגה לנו ציוני-דרך ואתגרים שכבשנו, בכל יום. האפליקציה מאפשרת לנו להתחבר עם אנשים נוספים שיעודדו אותנו להתקדם ולשאוף לתוצאות טובות יותר.

הצמיד קטן ומעוצב ארגונומית על מנת שיהיה לכם נוח איתו בכל שעות היום, גם במהל הלילה. ה-UP ינתר את שעות השינה, זמן הירדמות, שינה עמוקה, יקיצות במהלך הלילה, התהפכויות ועוד. שיקוף הרגלי השינה שלכם יעזור לכם לישון טוב יותר ולהבחין כיצד אתם מתנהלים במהלך הלילה. תכונת ה-Smart Alarm תעיר אתכם בעדינות ברגע המושלם במחזור השינה שלכם.

UP מאפשר לכם לקבל תמונה מלאה של כל הפעילות היומית שלכם – צעדים, מרחק, קלוריות, זמן כולל שהייתם בו פעילים – רציונל ומטרה מול בפועל. כל פעילות, מריצה ועד הליכה עם הכלב יתרמו לכם להגיע למטרות שהוצבו לכם. UP תשלח לכם הודעות לדרבן אתכם לצאת ולהפעיל את גוף, עד שתגיעו למטרות היומיות.

צלמו את המזון שאתם אוכלים או חפשו במרכז המידע למרכיבים המוצא חינם. שליטה במה שאתם אוכלים ושותים תסייע לכם לבקר את עצמכם מיום ליום ולהחליט נכון יותר. המערכת תנתר עבורכם קלוריות, שומנים, חלבונים, סוכר, סיבים תזונתיים ורכיבים נוספים, הנפוצים במזון.

מנוע התובנות של UP מגלה קשרים נסתרים ודפוסי התנהגות בחיי היום-יום שלכם ובכל פעילות שאתם עושים. האפליקציה תשקף ותקפיץ לכם הודעות שיסבירו לכם את המשמעות של הנתונים שלכם, יחד עם הודעות מדרבנות פעילות – כל אלה תפורים בדיוק בשבילכם.

JAWBONE ממשיכה כל הזמן לחדש ולפתח את עולם ה-UP, למשל השיקה לאחרונה אפליקציה מיוחדת 'UP Coffee' (למכשירי אייפון בלבד), שתעזור לכם להבין איך קפאין משפיע על הפעילות והשינה שלכם. באפליקציה תראו איך רמת הקפאין משתנה אצלכם בגוף במהלך היום, תנתר כמה קפה שתיתם לאורך זמן ותמליץ לכם להפחית בכמויות, כדי שתישנו ותרגישו טוב יותר.UP

UP24

שימוש

סנכרוןלכלפעילותשינה, ספורט, צעדים, ניתורמזוןותכנוןיומי

סנכרון

ידניעלידישקעאוזניותבטלפון

אלחוטיבאמצעותבלוטות'

חייסוללה

7 ימים

10 ימים

צבעים

גדלים

S / M / L

אביזרנלווה

כבלטעינה 3.5 מ"מ

כבלטעינה 2.5 מ"מ

תאימות

iPad, iPhone

Samsung S2/S3/S4 NOTE 2/3

LG Nexus 4/5

iPhone4S 5/5S, iPad 3/4mini/air, SamsungS3/S4 note 2/3

LGNexus  4/5

מחיר

549

649