חברת GPS&MORE בבעלות דודי וירניק וקובי הלפרין, משווקת תוכנת הניווט IGO בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת חברות שמעוני, יבואנית מכשירי המיני טאבלט של סמסונג בישראלgps17112

במסגרת ההסכם שנחתם, ישווקו לראשונה בישראל מכשירי המיני טאבלט של סמסונג, המשווקים בישראל על ידי קבוצת שמעוני עם תוכנת IGO . מדובר בפעילות ראשונה של תכנת IGO על גבי פלטפורמת אנדרואיד בישראל. חברת GPS&MORE בחרה במחשבי המיני טאבלט הקומפקטיים של Samsung מסדרת Galxy mid כמוצר הראשון מבוסס האנדרואיד אשר יכיל את תכנת IGO בישראל. 

 

דודי וירניק, נשיא GPS&MORE ונשיא NNG העולמית: "שיתוף הפעולה שנחתם הינו למעשה יריית הפתיחה לכניסת IGO לעולם האנדרואיד בישראל עם אפליקציית ניווט ייחודית ומתקדמת. ברחבי העולם נהנים כבר מיליוני משתמשים באפליקציית IGO לאנדרואיד ו- NNG העולמית כבר חתמה על מספר שיתופי פעולה נוספים עם חברות ברחבי העולם לשילוב האפליקציה במכשירים מבוססי אנדרואיד".

 

 

נתי קציר, מנכ"ל GPS&MORE "שיתוף הפעולה עם קבוצת חברות שמעוני מהווה צעד אסטרטגי וחשוב הכולל בתוכו מאות אלפי מכשירים הנמכרים מדי שנה. לקוחות רבים בישראל חיכו לכניסת IGO לעולם האנדרואיד וכעת הם יוכלו ליהנות מיכולות הניווט המתקדמות שמציעה תכנת IGO גם במכשירי המיני טאבלט של סמסונג ובקרוב גם במכשירי הסלולר הפועלים עם מערכת האנדרואיד".

 

יחזקאל שמעוני מנכ"ל קבוצת חברות שמעוני: "מוצרים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד בכלל, והמיני טאבלט של סמסונג בפרט, הוכיחו את עצמם כמוצרים מבוקשים ואהובים מאוד בקרב קהל הלקוחות ומגמה זו רק תלך ותתחזק. לכן, שיתופי פעולה מסוג זה הם מתבקשים וטבעיים על מנת שנוכל להציע למשתמשים חווית שימוש מלאה ובעלת ערך מוסף. אני צופה כי שיתוף הפעולה הזה יוסיף לחזק את מעמדם של המיני טאבלטים מבוססי אנדרואיד ובוודאי אף יגדיל את נתח השוק שלהם".

 

תוכנת IGO MY WAY הינה תוכנת ניווט חכמה, מתוחכמת וקלה לשימוש מבית NAV N GO . התוכנה מתאימה הן למשתמשי ניווט בפעם הראשונה בחייהם והן למשתמשים המקצועיים ומנוסים המבלים שעות על הכביש. התוכנה החדשה מציגה ממשק חדש ומרענן בעל נגישות גבוהה למשתמש ותצוגה עכשווית. מכשירי המיני טאבלט ישווקו עם אפליקציה הכוללת מפות של מדינת ישראל ובמידת הצורך יוכל הלקוח לרכוש גם מפות חו"ל ולהתקינן במכשיר.

 

התוכנה מתמקדת בצרכיהם החיוניים של הצרכנים הניגשים לראשונה בחייהם לתוכנת ניווט, כך שלא "ילכו לאיבוד" בתפריטים ובפרופילים מורכבים. התוכנה אינטליגנטית במיוחד, לומדת את הרגליו של המשתמש ומתאימה את עצמה לצרכיו. תוכנת IGO MY WAY מציעה למשתמש חווית ניווט אינטליגנטית וחכמה המתאימה עצמה לתנאי הכביש המשתנים.

 

בין החידושים הנוספים אותם מציעה התוכנה ניתן למצוא חישוב מספר אלטרנטיבות- בעת קביעת המסלול, התוכנה מציעה למשתמש 4 אלטרנטיבות בו זמנית לבחירתו (קל, מהיר, קצר וחסכוני בדלק).

 

יתרונות נוספים שמציעה התכנה:  מידע ויזאולי (שלטי חוצות , מידע נתיבים), מפה התומכת בחיפוש והצגה ב – 4 שפות (אנגלית, ערבית, רוסית,עברית), ניווט רב יעדים (פניה אחרי פניה) ועוד שלל אפשרויות, 50 שפות ממשק והנחייה קולית, Samsung Galaxy G70, מחשב לוח קומפקטי עם יכולות מדיה מתקדמות, גישה לאינטרנט ותמיכה מלאה בעברית, ערבית ורוסית . המכשיר משווק על ידי קבוצת החברות שמעוני וניתן להשיג אותו ברשתות השיווק ברחבי הארץ, עם אחריות מלאה לשנה.

 

ה- G 70 (Mini Internet Device) Samsung מציע מסך בגודל 5 אינץ', מצלמה אחורית באיכות 3.2 מגה פיקסל ומצלמתVGA קדמית, קישוריות אלחוטית, חריץ לכרטיסי זיכרון וחיבור USB. המכשיר כולל גם חיישני אור, GPS, תנועה ועוד. המכשיר משלב יכולות של מיני טאבלט קומפקטי וקל משקל (רק 165 גר) יחד עם נגן מדיה עם איכות צליל ותצוגה ברמה גבוהה.

 

בזכות מערכת ההפעלה המתקדמת של גוגל, אנדרואיד 2.3, כולל ה-G70 Samsung גישה ישירה לכל היישומים הפופולאריים של גוגל כמו יוטיוב, ג'ימייל, , צ'טים ועוד. בנוסף תומך המכשיר בתצוגה של סרטי HD באיכות של עד 720p, וכן בהשמעת כל סוגי קבצי המוזיקה הנפוצים. רמקול עוצמתי יחסית למכשירים בגודל זה, מאפשר הדמיה של צליל היקפי 5.1. טכנולוגיית SoundAlive ™ הייחודית לסמסונג, משלימה את החוויה עם איכות צליל מושלמת בכל סוג מוזיקה או בצפייה בסרטים. ה- Samsung G70תומך באופן מלא בישומי Skype ו-Qik, המאפשרים שיחות עם כל העולם בחינם. המיקרופון הרגיש והרמקול העוצמתי המשולבים במכשיר, עוזרים לשיחות צלולות וברורות. 

 

צילום: יחסי ציבור