יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ אורי אריאל השיק היום את אפליקציית הסלולר האישית שלו, המותאמת למכשירי אייפון ומכשירים מבוססי אנדרואידuri9812 ח"כ אריאל: "אחד עמודי התווך בעבודתי הוא האפשרות לקיים שיח ודיאלוג עם הבוחר. אני בטוח שהאפליקציה הנוכחית תסייע ותחזק את הקשר הזה". האפליקציה פותחה בשיתוף פעולה עם חברת "סקוויז" ונבנתה במיוחד על מנת שתתאים לצרכי חברי כנסת ואנשי ציבור. לדברי יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ אורי אריאל היא צפויה לשפר את הקשר עם ציבור הבוחרים, קבלת פניות מהציבור הרחב והעברת מסרים אל הציבור באופן ישיר וללא מתווכים.

האפליקציה החדשה תעניק לציבור הרחב אפשרות לעקוב אחר פעילותו השוטפת של ח"כ אורי אריאל הן בחיבור לעמוד ה-facebook או ה-youtube, מעקב אחרי מאמרים המפורסמים מעת לעת, פעילות חקיקה בכנסת, ואף האזנה לראיונות בתחנות הרדיו השונות. כמו כן יוכל הציבור לשלוח ישירות מהאפליקציה פניה אישית או הצעות חוק שיגיעו ישירות לתיבת המייל של ח"כ אריאל ואף לחייג ישירות ללשכתו בכנסת.

בנוסף לראשונה יתאפשר לציבור הרחב לפנות ח"כ אריאל המכהן גם כחבר הוועדה למינוי שופטים, להציע מועמדים לשפיטה ואף להתלונן על שופטים מכהנים, כל זאת לצד מעקב אחרי פעילות הוועדה ומינוי השופטים החדשים.

האפליקציה מאפשרת לצלם מפגעים בשטח ולשלוח ישירות לח"כ אריאל, לראות גלריית תמונות המתעדכנת, לקרוא את מצע "האיחוד הלאומי", לענות על סקר שיתחלף מדי שבועיים (הראשון- הצבעה בבחירות הבאות) ולחתום על עצומה (הראשונה- אימוץ דו"ח לוי ע"י הממשלה).

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ אורי אריאל הזמין את הציבור הרחב להוריד את האפליקציה ואמר: "אחד עמודי התווך בעבודה הפרלמנטרית הוא הקשר לבוחר והאפשרות לקיים שיח ודיאלוג שוטפים עימו. הקשר הזה מסייע לחבר הכנסת בעבודתו, בין אם זה בקידום חוקים ובין אם זה תיקון עוולות ציבוריות ופרטיות. אני בטוח שהאפליקציה הנוכחית תסייע ותחזק את הקשר שלי ושל סיעת האיחוד הלאומי עם קהל הבוחרים ותסייע לחשוף מהפעילות שלנו לציבורים רחבים נוספים"

לינק לאפסטורhttp://itunes.apple.com/il/app/hbr-knst-wry-ry-l-hyhwd-hl-wmy/id533471880?mt=8

לינק לאנדרואיד פליי סטורhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.app_uriariel.layout