שעת צהריים בעבודה? מסתובבים בסידורים בחוץ? יצאתם לטיול משפחתי? חיילים, בדרך לבסיס? סטודנטים בקמפוס? בכל יום באותה השעה עולה ההתלבטות 'מה ואיפה לאכול"ad1013313 ארוחת צהריים ממוצעת יכולה להגיע למחיר של 50 שקל ביום או 1,250 שקל בחודש. אפליקציית "עד 10" נותנת פתרון לסוגייה הזו, ומספקת למשתמש תמונה של המסעדות בסביבתו בהם ניתן לאכול בתקציב של עד 10, 20 או 30 שקלים.

על רקע העלייה ברמת החיים, גידול בשעות העבודה ושינויים בהרגלי הבילוי אנו נחשפים לתופעת אכילת ארוחות מחוץ לבית. תופעה זו משותפת לכולנו ותופסת מקום נכבד בסל הצריכה שלנו. לפי משרד התמ"ת יותר ממחצית משקי הבית בישראל הם צרכנים של ארוחות מחוץ לבית. מסתבר שאנו מוציאים בממוצע כ- 17% מהתקציב הביתי שלנו למזון על ארוחות מחוץ לבית, כך עולה מנתוני הלמ"ס האחרונים.

"עד 10" היא אפליקציה ישראלית חדשה שמראה איפה אפשר לאכול בזול בסביבתך, מנות בתקציב של 10, 20 או 30 שקלים. להורדה בחינם למשתמש וחינם לבתי העסק, פשוטה וקלה לתפעול.

איך זה עובד?
האפליקציה מספקת תוצאות של בתי עסק המוכרים מזון על פי מיקום גאוגרפי ותקציב המשתמש, ומציגה גם את המבצעים הייחודיים, שעומדים בתקציב, לאותו האזור.
לאחר ההתקנה של האפליקציה החינמית, ואישור המיקום ב-GPS, המשתמש בוחר את התקציב שעומד לרשותו: 10, 20 או 30 שקלים, ולוחץ על האייקון המתאים. לאחר מכן, האפליקציה תציג בפניו את כל המסעדות ובתי העסק שמסביבו, כולל המרחק המדוייק, שעומדים בתקציב הכספי שעומד לרשותו.

היתרונות
• כל בעל עסק יכול לפרסם בחינם את העסק שלו בתנאי שהוא עומד בתקציב – כך שלכל בעל עסק יש מניע להוסיף מוצרים בתקציבים (10,20,30 שקלים) ולמשוך אליו משתמשים.
• בתי עסק הגונים ואיכותיים שאינם נמצאים ברחובות ראשיים וללא תקציב פרסום מקבלים חשיפה ללקוחות באיזור.
• מידע עדכני אודות מקומות המציעים אוכל במחירים סבירים גם בסביבה לא מוכרת.
• האפליקציה מתאימה לכל: סטודנטים, חיילים, עובדי היי-טק, בני נוער, משפחות, פנסיונרים ועוד – כל אחד יכול לאתר ארוחה במחירים הוגנים ובתקציב מוגדר מראש.
מדוע אפליקצית עד עשר כל כך שונה וייחודית?
אור בר-זיו, יוצר האפליקציה: "רובנו אוכלים בחוץ, לעיתים גם מספר פעמים ביום ולא תמיד מכירים את כל בתי העסק באזור. המטרה היא לשנות את הדרך שבא אנשים בוחרים היכן לאכול. במקום ללכת ממקום למקום או לנבור באינטרנט ולבזבז זמן יקר – פשוט להחליט על תקציב, ובלחיצה פשוטה לקבל דף תוצאות עם המידע שעדכנו בעלי העסקים שנמצאים בסביבה ומה הם מוכנים לתת לי בעד התקציב שלי".
מחיר: חינם למשתמש וחינם לבתי העסק

ממשק המשתמש של האפליקציה פשוט וידידותי. העיצוב לא מוצלח במיוחד. סרטון הסבר "עד 10": http://www.youtube.com/watch?v=b17ZtZoQh4g&feature=youtu.be


לינקים להורדת האפליקציה
• אייפון: https://itunes.apple.com/il/app/id586104831?mt=8

אנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=noam.ad10.project&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm5vYW0uYWQxMC5wcm9qZWN0Il0