שלג בירושלים ומזג אוויר חורפי בכל רחבי הארץ, זו הזדמנות מצוינת לבדוק אם מותקנות לכם במכשיר האנדרואיד אפליקציות מזג אוויר שיסייעו לכם להחליט אם ללבוש מחר מעיל, לקחת מטריה או לצמצם שכבות לבושweather121213 חיפוש המונח Weather בחנות האפליקציות של גוגל מעלה מאות אפליקציות מזג אוויר שיכולות לסייע לכם לתרום את חלקכם בדיון על מזג האוויר. 

The Weather Channel
אפליקציית האנדרואיד של ערוץ מזג האוויר זוכה למספר הורדות מדהים של 10-50 מיליון בכל רחבי העולם. האפליקציה מאפשר לכם לבחור כמעט כל נקודת יישוב בעולם, או לעשות שימוש ביכולות המיקום של מכשיר הטלפון ומערכת ההפעלה של אנדרואיד ולקבל אין ספור נתוני מזג אוויר רלוונטיים, כולל תחזית ל-36 שעות הקרובות, תחזית על פי שעה ליממה הקרובה, תחזית ל-10 ימים קדימה והרבה מאוד נתוני מזג אוויר כמו לחות, מהירות רוח, משקעים, ערפל ועוד.
אנחנו חושבים שזו אפליקציית חובה לכל מי שמחזיק מכשיר אנדרואיד. זו כנראה אפליקציית מזג האוויר הטובה ביותר בעולם ואחת מהאפליקציות השימושיות ביותר במכשיר הטלפון הנייד שלכם.
לינק להורדת The Weather Channel

Go Weather Forecast
מעל 50 מיליון משתמשים בעולם עושים שימוש באפליקציית מזג האוויר של Go על מנת לקבל מידע בזמן אמת על מזג האוויר או התראות מקומיות. האפליקציה מספקת מידע על יותר מ-100,000 יעדים ברחבי העולם ובכלל זה תחזיות מזג אוויר רחבות, מפות אינטראקטיביות ועוד. האפליקציה גם מאפשרת התקנת Widget על המסך שמספק מידע ותחזית בזמן אמת.
GO Weather Forecast & Widget

ולמי שרוצה לראות את ירושלים לבנה...