כ-1,000 לקוחות נרשמו תוך 24 שעות למכירה המוקדמת של Galaxy S7 באתר פלאפון www.pelephone.co.il וזאת בטרם נחשפה עלות המכשירsamsung s7 לקוחות פלאפון שירכשו את המכשיר החל מיום שני ה–14.3.2016, אז תחל ההשקה הרשמית בישראל, ייהנו מ- 5 שנות אחריות.

בנוסף, תעניק ערכת אביזרים שעוד לא נחשפה, וטרייד אין משתלם במיוחד למחזירי סמארטפונים ישנים שנרכשו גם מחוץ לפלאפון, כאשר גובה ההחזר יהיה עד 1,700 שקלים לרכישת המכשירים החדשים.

רונית אפשטיין מנהלת חטיבת ציוד קצה בפלאפון: "החלטנו לצאת במכירה מוקדמת של גלקסי S7, לאור פניות מצד לקוחות בבקשה להיות הראשונים שירכשו את המכשיר, הנחשב למכשיר הדגל של סמסונג. כחברה המובילה את חווית הגלישה בישראל, חשוב לנו להציע את המכשירים התומכים בחוויה זו ולהציע להם את הערך הגבוה ביותר. לשם כך, החלטנו לאפשר ללקוחותינו להיות ראשונים שייהנו מהמכשיר החדש במכירה מוקדמת עם שליחות ללא עלות עד הבית".

גלקסי 7S, מכשיר הדגל של סמסונג, תומך דור רביעי, מבוסס אנדרואיד6, בעל מסך גדול 5.1 אינץ' ומעבד עדכני וחזק ביותר. שבב מתומן ליבות עם 4 ג'יגה-בייט RAM, נפח של 32 ג'יגה, מצלמה 12 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע, סוללה בעלת קיבולת גדולה של עד 3000MAH, עמידות למים עד עומק 1.5 מטר, ואפשרות להרחבת נפח האחסון עד 64 מגה בייט.