עונת הרחצה החלה באופן רשמי וכל מי שיוצא מפתח ביתו מרגיש שהקיץ כבר נותן את אותותיו. לכבוד הקיץ שהגיע, ריכזנו עבורכם מה- Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, אפליקציות קיציות במיוחד שיכינו אתכם לקיץ כראויnivea16712
Nivea sun guide
לפני שיוצאים לשמש, הדבר החשוב ביותר הוא להתמרח ולהתגונן כראוי מפני נזקי הקרינה. באמצעות אפליקציה זו תוכלו, על ידי בחירת פרופיל העור שלכם, סימון מקום וזמן, לגלות מהו מקדם ההגנה המומלץ ביותר עבורכם! האפליקציה מתאימה גם לילדים ותינוקות.
מחיר: חינם
קישור להורדה:http://store.ovi.com/content/216633


Juice Mania!
רוצים לשבור את הצמא עם מיץ טבעי קר ומרענן? האפליקציה הזו תמצא את המיץ האידיאלי עבורכם. פשוט הפעילו את האפליקציה והזינו מילת חיפוש התואמת את מצב הרוח או החשק שלכם (למשל: Fresh, Cold, Sweet וכו') והאפליקציה תמליץ לכם על מיץ, וגם תסביר לכם כיצד להכין אותו
מחיר: חינם
קישור להורדה:http://store.ovi.com/content/82600


Advanced Mosquito Hunter
אחת הסוגיות המטרידות ביותר של הקיץ (חוץ מהחום והלחות כמובן) הם היתושים. אפליקציה זו תשמור עליכם מפני העקיצות והזמזום המטריד במהלך הלילה.היא משמיעה צליל בתדר ייחודי שמפריע ליתושים ומרחיק אותם. תוכלו לשנות את התדר וגם לכוון טיימר שיכבה אותה באופן אוטומטי.
מחיר: חינם
קישור להורדה:http://store.ovi.com/content/230056


Screen Ice Effect
האפליקציה הזו לא באמת תהפוך את ה- Nokia שלכם לקר יותר, אבל היא כן תיצור אפקט מדליק של קרח על גבי המסך שלו, שאולי יסייע קצת בימי השרב ובחמסינים.
מחיר: 1 יורו
קישור להורדה:http://store.ovi.com/content/67135


Beach Volleyball
כדורעף חופים הוא הספורט האולטימטיבי בעת השהייה בחוף. כשחם מדי, תוכלו להמיר את הביקור בחוף עם המשחק הזה. הוא מאפשר לך להשתובב על החוף ולהתחרות ביריב בלתי מתפשר, שחובט בכדור על רקע הגלים המתנפצים.
מחיר: 2 יורו
קישור להורדה:http://store.ovi.com/content/1951


Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד... כדאי להיכנס, להתעדכן ולהוריד.