לקראת אולימפיאדת לונדון 2012, Nokia מכניסה אתכם לאווירה ספורטיבית. רכזנו עבורכם מחנות האפליקציות של Nokia, את האפליקציות על האירועים הכי חמים מהאולימפיאדה והמונחים שעליכם לדעת לקראת התחרויותlondon201218712
Olympics World
חייבים לשתף בזמן אמת מה אתם חושבים על הקפיצה לרוחק ? האפליקציה שמבוססת על ציוצים בנושא משחקי האולימפיאדה מאפשרת לכם להתעדכן ולהתדיין עם חברים בזמן אמת על כל מה שקורה במגרשי לונדון בקיץ 2012.
מחיר: חינם.
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/219302

Free London
הגעתם ללונדון לאולימפיאדה, לא תטיילו על הדרך ? כל האטרקציות החינמיות בעיר הכי יקרה בעולם: מוקדי אמנות, מוסיקה, מועדונים ותרבות בחינם. המלצות להצגות תאטרון, מופעי רחוב, שווקים ומסלולי הליכה בין משחק למשחק.
מחיר: חינם.
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/197644?clickSource=search&pos=4

Olympics App
רוצים להישאר מעודכנים בתוצאות משחקי האולימפיאדה מבלי להתאמץ ? אפליקציה זו תספק לכם תוצאות, מדליות וחדשות טריות הישר ממגרשי האולימפיאדה למכשיר ה Nokia שלכם, בחינם.
מחיר: חינם.
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/291847?clickSource=search&pos=10

Culture Of Sports
בלוג ספורט הומוריסטי שיאסוף לכם את כל הפאשלות והקטעים המצחיקים במשחקי האולימפיאדה. הדרך המהירה ביותר להישאר מעודכן על כל הנפילות, אמירות משעשעות ושטויות אחרות.
מחיר: חינם.
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/290726?clickSource=browse&categoryId=22&contentArea=applications&pos=72

London Olympics
נמצאים רחוק אבל רוצים לדעת כל דבר שקורה באולימפיאדה ? אפליקציה מדהימה זו תספק לכם חדשות חמות ממרכז העניינים על כל סוגי המשחקים האולימפיים: החל מתאריכים של התחרויות ועד לכללי המשחקים.
מחיר: 3 יורו.
קישור להורדה:
http://store.ovi.com/content/279021?clickSource=search&pos=6

Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד... כדאי להיכנס, להתעדכן ולהוריד ל Nokia שלכם.