חברת HP יוצאת עם שורת מוצרים חדשים, טכנולוגיות וכלים שנועדו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים (SMB) לשפר את הפרודוקטיביות ולהגדיל את הקישוריות שלהםhp20513
כשזה מגיע להחלטות רכישה בתחום המחשוב, עסקים קטנים ובינוניים נאבקים למצוא פתרונות העונים על כל הצרכים שלהם באופן המאזן בין ביצועים, איכות, מחיר ועיצוב. 

הפתרונות החדשים של HP לעסקים כוללים:
HP ProBook 400 Series - סדרת מחשבים ניידים עסקיים בעלי עיצוב מלוטש, חיי סוללה ארוכים, עמידות ותכונות אבטחה חיוניות המתאימות לסביבה עסקית.

HP 200 Series - סדרת מחשבים ניידים עסקיים עם כלי מולטימדיה וקישוריות לבית ולמשרד.

סורק עם הזנה אוטומטית HP Scanjet

מדפסות Laserjet ו-Officejet המסייעים לעסקים לנהל את מערך ההדפסה וההדמיה באופן שיחסוך זמן וכסף.

"לקוחותינו בתחום ה-SMB ממלאים תפקידים שונים בתוך הארגון שלהם - בין אם מנהלי חשבונות ובין אם אנשי IT - הם דורשים כלים גמישים, בעלי ביצועים גבוהים כדי להשלים את המשימות המגוונות שלהם", אמר דרור אברמוב, מנכ"ל חטיבת ההדפסה והמיחשוב, HP ישראל. חברת HP מתמקדת באספקת טכנולוגיות ידידותיות למשתמש המשפרות את הביצועים, מעצימות את הלקוחות שלנו ומסירות חסמי הפרודוקטיביות באמצעות פתרונות ניידים ורבי עוצמה"

400 HP ProBook היא סדרה של ארבע מחשבים ניידים אמינים המיועדים ללקוחות עם רגישות למחיר המעוניינים לעבוד בצורה חכמה מבלי להתפשר על עיצוב מלא. המחשבים מגיעים בגדלי מסך של 17.3", "15.6ו-13.3", ומציעים מגוון רחב של מעבדים חזקים של אינטל ו-AMD. המחשבים מסדרת HP ProBook 400 החדשה הינם כ-36% אחוזים רזים יותר ו-18% קלים יותר מהדור הקודם. העיצוב כולל מעטפת מסוגננת עם דגשים של אלומיניום ובכך מיישר קו עם העיצוב החדש של HP.

סדרת HP ProBook 400 תסייע לעסקים קטנים ובינוניים להפיק יותר מהר ולטווח ארוך באמצעות כונן היברידי המשלב את המהירות של SSD יחד עם הנפח של כונן קשיח מסורתי, קישוריות 4G, ואבטחת HP Client Security. בנוסף, הניידים מותאמים לשימוש ב-Skype עם מערכת שמע + DTS Sound לשיחות ועידה בוידיאו ואודיו באיכות גבוהה.

דגמים בסידרה החדשה: HP ProBook 430, HP ProBook 450, HP ProBook 455, HP ProBook 470

הניידים מסדרת HP 200 מגיעים בגודל מסך 15.6" עם מגוון רחב של יכולות אלחוטיות ומעבדים חזקים של אינטל ו-AMD. הם כוללים עיצוב ידידותי למשתמש ליצירת וצריכה של תוכן בעבודה או בבית והכל ארוז במעטפת קשיחה HP 3D DriveGuard המסייעת בהגנה על המחשב בכל מקום.

המחשבים בסדרה בנויים במיוחד למצגות שיווק ומכירות ומצוידים ביכולות מולטימדיה מרשימות הכוללות תוכנות ייעודיות, יציאת HDMI ורמקולים שלAltec Lansing לחוויית שמע יוצאת דופן.

פתרונות ההדפסה וההדמיה החדשים של HP משלבים יעילות עם יכולת ניהול קלה תוך מיטוב עלות-תועלת בכדי לסייע ללקוחות עסקיים לייצר, לאחסן ולגשת לתוכן באיכות גבוהה במהירות.

התוספות החדשות כוללות

• מדפסת משולבת פקס HP LaserJet Pro (MFP) M521 המציעה הדפסה מהירה ואמינה בשילוב סורק כדי לסייע לעסקים להתאים עצמם בזריזות לדרישות הלקוח והשוק. בנוסף, לקוחות יכולים בקלות להדפיס תוך כדי מהטלפון החכם או מהטאבלט באמצעות HP ePrint, AirPrint או DirectPrint.

• HP LaserJet Enterprise M725, מדפסת לייזר A3 משולבת פקס וסורק להדפסה בהיקפים גבוהים במחיר רכישה משתלם ועלות הדפסה נמוכה לדף.
• סורק HP Scanjet Pro 3000 S2 עם הזנה אוטומטית המיועד לעסקים קטנים ובינוניים שזקוקים לסורק אינטואיטיבי שאינו תופס נפח רב. סורק חכם וקומפקטי זה מייצר תוצאות נקיות וברורות ומתאים למגוון רחב של פלטפורמות ועוזר להפוך תהליכים עסקיים ליעילים יותר.

• מדפסות Officejet Pro HP 251dw ו-HP Officejet Pro 276dw MFP מספקות הדפסה מקצועית בעלות של עד 50 אחוזים פחות לדף בהשוואה למדפסות לייזר.

• HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One להדפסה בפורמט רחב מסייעת ללקוחות עסקיים לחסוך בעלויות על ידי ביטול הצורך במיקור חוץ של הדפסות אלו בפורמטים גדולים.