אורנג' מרחיבה את מגוון המדינות בחבילת ג'יגה גלישה בעולם ומוסיפה תאילנד, קפריסין, טאיוואן, הודו, יפן, פרו, ברזיל ועודorange2413

מפרטנר נמסר: "לאור הביקוש והדרישה לחבילת ה – G1, המשכנו במגעים אינטנסיביים עם מפעילים נוספים ברחבי העולם, והרחבנו את ההיצע לטובת לקוחותינו. הצלחנו להכפיל את המספר ל- 60 המדינות המתוירות ביותר ובכך להמשיך ולהעניק את החבילה האטרקטיבית ביותר בשוק. חבילת הגלישה של Orange מאפשרת ללקוחות חופש להתנהל באופן שגרתי גם בחו"ל, להמשיך את שימושיהם היומיומיים, מבלי להתחשב בגבולות גיאוגרפיים, ומעניקה להם חווית תקשורת בלתי מוגבלת".

מהבדיקה עוד עולה כי בשנה האחרונה אנו עדים לעלייה מתמדת בשימושי ה -data הכוללים בין היתר שימוש במיילים, Whatsapp אתרי חדשות ותיור, facebook, ואפליקציות לשיחות על גבי האינטרנט.
חבילת Passport לגלישה 1GB ליעדים מגוונים בחו"ל בתשלום של 149 שקל ובתוקף ל–30 ימים המוצעת ללא חריגה וללא הגבלה יומית.

החבילה היא לשימוש במגוון יעדים: אוסטריה, אוסטרליה, אוקראינה, אזרביג'אן, איטליה, אירלנד, אלבניה, אנגליה, אסטוניה, ארגנטינה, ארצות הברית, בולגריה, בילרוס, בלגיה, ברזיל, גרמניה, דנמרק, דרום אפריקה, הודו , הולנד, הונג קונג, הונגריה, טאיוואן, יוון, יפן, לוקסמבורג, לטביה, ליטא, ליכטנשטיין, מולדובה, מונטנגרו, מלטה, מקדוניה, מקסיקו, נורווגיה, ניו זילנד, סין (לא כולל מקאו), סינגפור, סלובניה, ספרד (לא כולל אנדורה), סרביה, סרי לנקה, פולין, פורטוגל, פינלנד, פרו, צ'כיה, צרפת, קוסטה ריקה, קוריאה הדרומית, קזחסטן, קנדה, קפריסין , קרואטיה, רומניה, רוסיה, שבדיה, שוויץ, תאילנד, תורכיה.

לקוחות הרוכשים את החבילה נהנים משירות התראות ב- sms בניצול של 75 אחוז ו- 90 אחוז מנפח החבילה. בסיום ניצול כל נפח החבילה מופעל שירות חסימה לגלישה סלולרית - הלקוח מיודע במקביל על כך באמצעות הודעת sms ומייל.