סלקום tv מרחיסב משמעותית את שידוריה לילדים ומצרפת את ערוץ דיסני וערוץ דיסני ג'וניור ומאות פרקים חדשים של סדרות דיסני אהובות שיצורפו לספריית ה-VODcellcom11017

ערוץ דיסני ג'וניור המתמקד בילדים בגילאי 3-6, ישדר עונות חדשות של סדרות מובילות כמו "הנסיכה סופיה הראשונה", "מיקי ומכוניות המירוץ", "אלנה מאוולור", "דוק רופאת צעצועים", "כח פי ג'יי" ו"משמר האריות".

ערוץ דיסני המיועד לילדים ונוער בגילאי 7-13, ישדר סדרות מדוברות כ"גרוויטי פולס ", "פלונטר: הסדרה", הטלנובלה המצליחה "סוי לונה" וסדרת הסרטים הפופולריים של דיסני: "היורשים".

לצד הוספת הערוצים המדוברים, יתווספו מעתה לספריית ה-VOD של סלקום tv מאות פרקים חדשים של סדרות דיסני אשר יתווספו לפרקי דיסני הקיימים בשירות ולמבחר הסרטים הקלאסיים והחדשים של דיסני ודיסני-פיקסאר, כגון: "מואנה", "ספר הג'ונגל", "מוצאים את דורי" "זוטרופוליס", "לשבור את הקרח", "מפלצות בע"מ", " למעלה", "ראלף ההורס" ועוד.

הרחבה זו בשידורי הילדים באה לאחר שסלקום חתמה בשבוע שעבר על הסכם לשידור ערוץ הילדים וערוץ לוגי של RGE. 

הערוצים של RGE יכללו את שידורם של המותגים האהובים מבית היוצר של שני הערוצים: סדרות והפקות המקור המדוברות "אלישע" , "הבנים והבנות", "הפיג'מות", "הכל טום", "גרעינים" ועוד.

בתחום הרכש ייהנו הצופים ממבחר הסדרות החדשות המשובצות בערוצים: סדרות הלהיט של דרימוורקס: "ג'וליאן המלך", "הרפתקאות החתול במגפיים" ו"הדרקון הראשון שלי", כמו גם סדרות הנפשה פופולריות נוספות: "מועדון הווינקס", "פוקימון", "פיבודי ושרמן" ועוד.

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "עולם הילדים בסלקום tv השתדרג בצורה אדירה בימים האחרונים. יש לנו מותגים מובילים ומנצחים שמציעים מעטפת שלמה של סרטים, סדרות ותוכן מצויין לכל שכבות הדור הצעיר."
 
יניב גרינולד, סמנכ"ל טלוויזיה ותוכן בקבוצת סלקום: "חוויית התוכן בסלקום טיוי היא הטובה ביותר גם לילדים. אנו מוסיפים היום את שני הערוצים מבית דיסני שהוא המותג החזק ביותר בתחום. מדובר על כמות ענקית של תוכן ילדים איכותי, גם בערוצים וגם ב VOD. שני ערוצים אלו ומאות התכנים המדהימים של דיסני ב VOD זמינים החל מהיום ללא עלות נוספת".

גיא קרני, מנכ"ל ערוצי דיסני בישראל, יוון, קפרסיין ומלטה: "אנו שמחים להשיק את ערוץ דיסני וערוץ דיסני ג'וניור בסלקום TV. ערוצי הטלוויזיה של דיסני מזמינים הורים וילדים לחווית צפייה משפחתית, זאת הודות לתכנים האיכותיים והבטוחים המשודרים בהם."

ערוץ דיסני וערוץ דיסני ג'וניור מצטרפים לערוץ הילדים ולערוץ לוגי ולהצעה הנוכחית של סלקום tv הכוללת כבר 55 ערוצים, ביניהם קבוצת ערוצי 5 ערוצי הספורט של קבוצת צ'רלטון, ערוץ הספורטONE HD, ערוץ GINX HD, חבילת הערוצים בשפה הרוסית, ערוצי הברודקאסט כאן HD11, 22, 10, 33, 99, 24, HD 20 וכמובן ערוצים נוספים רבים אותם מקבלים לקוחות השירות ללא תשלום נוסף: CNN HD , ויוה, ויוה פלוס, נשיונל ג'יאוגרפיק HD,FOX NEWS HD, FOX Business HD, Food Network HD, Travel Channel HD,Fine Living HD, ערוץ בייבי HD, מרתון Jim Jam, מרתון סרטים, מרתון סדרות , מרתון סדרות ישראליות, מרתון קלטות ילדים ועוד.