החברה מונתה, במטרה להגדיל את זמינות מוצרי Apple לצרכן הישראלי, באמצעות הפצה לרשתות הקמעונאיות ולרשתות המתמחות בתחום הציוד הסלולארי וההיקפי ולחנויות סלולרipad191013
כניסת סי דאטה כיבואן וכמפיץ רשמי של אפל בישראל, תאפשר למשווקים להציע את מגוון מוצרי החברה בתחום האייפון והאייפד בזמינות מלאה ועם ערך מוסף לצרכן הסופי, כולל שירות ואחריות יצרן. סי דאטה תחל את ההפצה לרשתות ולחנויות הפרטיות ב- 16.2.14, תוך התחייבות על אספקה שוטפת של מלאים ועל זמני שירות מהירים, בפריסה ארצית מדן ועד אילת.

לראשונה בישראל, תציע סי דאטה שירות ואחריות, באמצעות מעבדות חברת DCS, לה הסכם שרות עם חברת אפל בפריסה ארצית. השירות והאחריות של החברה, יעניקו למשווקים ביטחון וידיעה כי הם מספקים ללקוחותיהם שירות מקצועי.

טלי חלפון, מנהלת חטיבת אפל בחברת סי דאטה: "סי דאטה מברכת את הבחירה של אפל וגאה להיות שותפה של המותג המוביל בעולם. עם החדשנות והמובילות של מוצרי Apple והסטנדרטים של סי דאטה בשירות ובאספקה, השמיים הם הגבול מבחינתנו". כחלק מהתהליך, בחרה סי דאטה בחברת שחר תקשורת שיווקית, לניהול מערך יחסי הציבור שלה בישראל.

חברת סי דאטה הינה יבואנית ומפיצה של מוצרי המחשוב והציוד ההיקפי מהגדולות בישראל ומייצגת בין השאר מותגים מובילים כ,Microsoft , Check Point HP, Dell, Asus ,Symantec. החברה פועלת משנת 2002 ומעמידה לרשות לקוחותיה צוות אנשי מכירות ושירות מהמובילים בתחום. בחברה חטיבה להפצת מחשוב אישי, חטיבה לאבטחת מידע חטיבת תקשורת וציוד היקפי ומעתה חטיבה להפצת מוצרי חברת Apple. ההפצה נעשית על ידי משווקי משנה, הפרוסים לאורכה ולרוחבה של המדינה וזאת באמצעות מערך אספקה של חברת יו.פי.אס ובכך מבטיחה ללקוחותיה זמני אספקה מהירים במיוחד.