מועדון הצרכנות הוט מציע לראשונה מסלול סלולר ייחודי לעמיתיו. העמיתים יזכו לעסקת סלולר בחברת פלאפון שיחות והודעות ללא הגבלה וגלישה בנפח 3 ג'יגה תמורת תשלום של 69 שקל בחודש למשך שנהpele191211
ההצטרפות למסלול תהיה באמצעות מוקד חברת טוקפון. המחיר המלא הוא 99 שקל לחודש, מתוכם יסבסד מועדון הוט במשך שנה 30 שקל לחודש, כך שהתשלום בפועל יהיה 69 שקל לחודש למשך שנה. לקוחות שיצטרפו באמצעות אתר האינטרנט של מועדון הוט יזכו להטבה נוספת – חודשיים נוספים במחיר של 69 שקל בלבד (14 חודשים במקום 12 חודשים). זכאים להצטרף למסלול גם בני משפחה של עמיתי המועדון מקרבה בדרגה ראשונה (בן/בת זוג, ילדים). עמיתי המועדון יכולים לבצע ניוד לקו קיים או להצטרף עם קו חדש.

בנוסף, המועדון מציע לעמיתיו מגוון מכשירים מתקדמים כגון: Samsung GALAXY 4, iPhone 5 , טאבלט ME173 ASUS ועוד. כל לקוח שירכוש מכשיר יקבל אוזניות איכותיות במתנה ממועדון הוט. למצטרפים דרך אתר האינטרנט של מועדון הוט יינתנו שירותים נוספים כהטבה מיוחדת: שירות CLOUD - גיבוי בענן של כל המידע שבסמארטפון כולל תמונות, סרטונים ואנשי הקשר בנפח אחסון עצום של 100GB (חצי שנה ראשונה ללא תשלום חודשי קבוע), SUPER TV- עשרות ערוצי TV מובילים בצפייה חופשית (חודש ראשון מתנה), MUSIX - קטלוג המוסיקה הגדול בישראל עם מעל מליון שירים להורדה והאזנה בסלולר ובמחשב (חודש ראשון מתנה).

יורי מרק, מנכ"ל מועדון הוט אמר כי: "תחום התקשורת הוא אחד התחומים המרכזיים בחשבון החודשי של הלקוח ומשפחתו. פתיחת שוק התקשורת לתחרות ושיתוף הפעולה עם חברת פלאפון מאפשרים לנו לראשונה להציע הצעה לשירותים סלולרים אטרקטיביים ביותר לעמיתי מועדון הצרכנות הוט. הצעה זו מצטרפת לשאר תחומי הצרכנות בהם נותן מועדון הוט מענה לעמיתיו".

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר המועדון www.hot.co.il וכמו כן, בטלפון 050-8000888.

מועדון הצרכנות הוט מונה כ - 170,000 עמיתים והוא מועדון הצרכנות והרווחה של הסתדרות הטכנאים וההנדסאים, הסתדרות ולשכת המהנדסים, הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח ואיגוד העובדים הסוציאליים ולאחרונה גם ארגון העיתונאים. המועדון פועל לאורך כל השנה בכל תחומי הצרכנות, הרווחה, התרבות והפנאי, באמצעות הסכמים ייעודיים עם כ-5,000 ספקים, במטרה להגדיל את הכנסתם הפנויה של העמיתים ולהטמיע בהם הרגלי צריכה נכונה.
אתר המועדון: www.hot.co.il