חברת Zula, שפיתחה אפליקציית לתקשורת ניידת, בצעה גיוס הון ראשוני מ-Microsoft Ventures. האפליקציה הושקה לאחרונה בכנס TechCrunch Disrupt וזכתה בפרס בחירת הקהלAmirPinchas101213 הפתרון שמציעה Zula מייעל את הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה של צוותי עבודה באמצעות מכשירים ניידים. זו היא ההשקעה השנייה של Microsoft Ventures בישראל, לאחר ההשקעה ב-SkyGiraffe לפני כחודש.

הסטארט-אפ Zula נוסד על ידי שני חלוצים בתחום התקשורת, בעלי חזון לשיפור הפרודוקטיביות של עובדים על גבי מכשירים ניידים. יו"ר החברה, ג'ף פולבר, היה מייסד משותף של Vonage ואילו המנכ"ל יעקב נר-דויד הינו יזם סדרתי אשר שימש בעבר כמנכ"ל Delta Three. השניים פיתחו את Zula לייעול התקשורת של צוותים בקבוצות עבודה מכל גודל באמצעות אפליקציה נוחה, ידידותית ומעוצבת היטב.

ג'ף פולבר: "אנו מלאי התלהבות לגבי תמיכתה של Microsoft Ventures בחזון שלנו. בתמיכתה אנו מתכוונים להנחיל תקשורת קבוצתית ותכונות מתקדמות נוספות לקבוצות בכל גודל. זו היא רק ההתחלה".

אמיר פנחס, מנהל Microsoft Ventures Fund באירופה: "אנחנו בקרן Microsoft Ventures מחפשים באינטנסיביות חברותבעלות נוסחה משולשת להצלחה - צוות חזק, טכנולוגיה עמוקה ופוטנציאל עסקי ממשי - ו-Zula בהחלט עומדת בכל הקריטריונים. אנחנו מאוד שמחים שמתוך 3 ההשקעות הראשונות של Microsoft Ventures ברחבי העולם, 2 בוצעו בישראל."

אפליקציית Zula זמינה ב-iOS וב-Android. היא כוללת תצוגת הודעות זורמות של הקבוצה וכן אפשרויות לחלוק קבצים, לבצע סקרים, לתייג אנשים ולקיים שיחות ועידה קבוצתיות באמצעות ממשק פשוט ונוח. בעתיד צפויה החברה להשיק גרסה אינטרנטית מבוססת HTML5 אך כיום היא מתמקדת בפיתוח חוויית ניידות מלהיבה והרחבת השירות ברחבי העולם.

החברה השלימה כבר גיוס הון ראשוני (seed) ממספר אנג'לים וקרנות וביניהן: OurCrowd, Kima Ventures, Gigi Levy ועוד.

אפליקציית Zula מייעלת את הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה בין עובדים. האפליקציה חוצת הפלטפורמות מאפשרת לקבוצות לבצע משימות ללא הקושי הכרוך בהיצמדות למחשב האישי. למידע נוסף: www.zulaapp.com
 
מיקרוסופט ונצ'רס היא יוזמה גלובאלית שנועדה לסייע ליזמים לבנות חברות גדולות. התוכנית משלבת סטארט-אפים בכל שלב של בשלות ומספקת להם כלים, משאבים ומומחיות הנדרשים להצלחתם. היוזמה היא רחבת יריעה וכוללת: תכנית העשרה קהילתית, אקסלרטורים וקרן השקעות סיד. הגישה של מיקרוסופט ונצ'רס מסייעת לסטארט-אפים להרחיב את עסקיהם, להביא שירותים חדשניים לשוק ולהגיע ללקוחות חדשים. בקרו באתר מיקרוסופט ונצ'רס www.microsoftventures.com כדי ללמוד כיצד מיקרוסופט מסייעת לדור חדש של חברות חכמות להמריא.