סאני תקשורת ,יבואנית סמסונג מובייל בישראל משיקה בימים אלה מכשיר חדש, פרי פיתוח משותף לה ולחברת safemobile העוסקת בפתרונות מתקדמים למכשירים סלולרייםgalaxyyoung121213
מדובר בדגם משופר של מכשיר הגלקסי young הכולל מסך בגודל 3.27" ברזולוציה של 320X480, מערכת הפעלה אנדרואיד jelly bean 4.1.2, מעבד עוצמתי ומתקדם 1ghz , מצלמת 3 מגה פיקסל , זיכרון פנימי של 4 ג'יגה עם אפשרות להרחבת זיכרון עד 32 ג'יגה ,משקל: 112 גרם . למפרט המלא: http://www.samsungmobile.co.il/galaxy_young/specification

במכשיר יש תוספת של ממשק בקרת הורים וסינון תכנים במיוחד לילדים מובנית במכשיר הכוללת:
• הגבלת אתרים לא ראויים כגון: אתרי סקס ,אתרי הימורים וכו'.
• סינון תכנים לא ראויים לילדים – מסנן תכנים המכילים תכנים פוגעניים ולא הולמים עבור ילדים.
• חיוג מהיר להורים או למספרים נבחרים אחרים.
• לחצן מצוקה השולח בו זמנית במקביל לחיוג , מסרון מצוקה ל- 2 מספרים שהוגדרו + 2 הודעות דואר אלקטרוני ל- 2 כתובות שהוגדרו.
• חנות אפליקציות מותאמת לילדים עם אפליקציות המותאמות במיוחד לילדים.
• איתור מכשיר אבוד\גנוב.
• איתור מיקום הילד לפי הסמארטפון.
• מותאם ארגונומית במיוחד לכף הילד .

מסאני תקשורת נמסר כי לאחר שביצעו סקר שוק מקיף ,זיהו צורך וביקוש רב למכשירים מסוג זה המספקים ,גם חווית שימוש של סמארטפון עם מערכת הפעלה מתקדמת של אנדרואיד, גם ביטחון לילד ולהורים בנוגע לתכנים אליהם נחשף הילד וגם במחיר.

 
על פי  מחקר שביצעה "ofcom" , הרשות הרגולטורית לענף התקשורת בבריטניה עולים נתונים לא פחות ממדהימים (נכון לסוף 2012):
• 50 אחוז מהילדים בגילאי 5-15 מחזיקים במכשיר סלולרי.
• ל- 1 מכל 4 (28 אחוז) ילדים בגילאי 5-15 יש סמארטפון.
• ככל שעולה גיל הילד כך עולים הסיכויים שישתמש בסמארטפון.
• כיום ,הסיכוי שילדכם יכנס לאינטרנט (גם כשהם בתוך הבית) דרך הסמארטפון גבוהים ביותר.
• עוד עולה מהסקר כי 79% מההורים דיברו והסבירו לילדיהם כיצד לגלוש באופן בטוח באינטרנט.
• 76 אחוז מההורים לילדים בגילאי 5-15 היו מעוניינים להגביל \לחסום את התכנים אליהם נחשף הילד בעת שימוש באינטרנט / בסמארטפון.

שימוש במכשירים סלולריים וסמארטפונים בקרב ילדים על פי מגדר: הבנות מובילות על הבנים.

קהל יעד עיקרי: ילדים בגילאי 6-12, אם כי המכשיר יכול להתאים בהחלט גם לגילאים מבוגרים יותר\צעירים יותר.

מחיר מומלץ לצרכן: 699 שקל (ל- 12 תשלומים) או 22 ₪ בחודש X 36 תשלומים.

המכשיר זמין למכירה ברשת חנויות סמסונג ,באתר האינטרנט וברשתות שיווק נבחרות.

סאני תקשורת ,מבית סקיילקס קורפוריישן בע"מ ,הנה היבואנית הרשמית של מכשירי סמסונג סלולר בישראל. חברה בעלת וותק וניסיון של למעלה מ- 20 שנות פעילות בייבוא ושיווק מכשירי סלולר ומשווקת את המותג המוביל כיום את תעשיית הסלולר בארץ ובעולם – Samsung. החברה משווקת את מוצרי סמסונג בקרב כל המפעילות הסלולאריות בישראל , רשתות שיווק נבחרות , רשת חנויות סמסונג ,ואתר סחר אלקטרוני שבבעלותה. כמו כן ,מעניקה סאני תקשורת לציבור לקוחותיה סל שירותים רחב הכולל שירותי מעבדות סמסונג מורשות ,טכנאים מקצועיים ומוסמכים ,שירות לקוחות ,מוקד תמיכה טכנית ועוד. לאתר החברה: www.samsungmobile.co.il.

חברת ענן-עד פיתחה ומשווקת את SafeMobile - פתרון הגנה רב-שכבתי למכשירי סמארטפון וטאבלטים (מחשבי לוח). השירות מאפשר לצרכנים שימוש מבוקר במכשירים חכמים, לצד חווית שימוש עשירה ומתקדמת. ייחודו של הפתרון הוא בכך שהוא ניתן להתאמה לקהילות וסוגי משתמשים שונים בעלי צרכים ייחודיים. שרות SafeMobile המוצע על ידי ענן-עד בשיתוף עם חברת סאני תקשורת יבואנית סמסונג בישראל מעניק הגנה לילדים מחשיפה לתכנים ואפליקציות פוגעניים. בנוסף מציע שירות SafeMobile פתרונות חיוג מהיר להורה, לחצן מצוקה המתריע להורה על מצבו ומיקומו של הילד, שירות המאפשר להורה לאתר מכשיר אבוד או גנוב ואפילו לנעול את המכשיר מרחוק בעת הצורך. זהו מענה לצורך אמיתי ולקושי יומיומי עימו מתמודדים הורים רבים בארץ ובעולם.
חברת ענן-עד, הינה חברה פרטית ישראלית, אשר הוקמה בשנת 2011 על ידי האחים יובל רפפורט-רום וגדי רפפורט. ענן-עד היא הספק המוביל כיום בישראל לפתרונות הגנה על שימוש בסמארטפון ומחשבי לוח.
החברה גייסה עד כה הון מחממת היי-סנטר בחיפה ומשקיעים פרטיים נוספים. לחברה יש כיום אלפי מנויים פעילים בישראל ובארה"ב מקרב הקהילה החרדית, הדתית-לאומית ומגזרים נוספים.