הסמארטפון החדש המתוך בדור הרביעי צפוי להגיע לישראל במהלך חודש יוני 2014p710514

חברת Huawei הציגה במסגרת מסיבת עיתונאים שנערכה בצרפת, את Huawei Ascend P7. הסמארטפון החדש, המצויד בטכנולוגיית 4G LTE, מגיע עם מסך HD מלא בגודל 5 אינץ', מצלמה קדמית של 8 מגה פיקסל ומצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל וממשק משתמש - Emotion UI 2.3 האינטואיטיבי. עוביו של המכשיר הוא 6.6 מ"מ בלבד, עובי אשר קובע שיא חדש ומדרג את המכשיר כאחד ממכשירי ה-4G LTE הדקים ביותר בשוק. 

Huawei Ascend P7 מצויד בפאנל קדמי ואחורי מסוג Corning® Gorilla® Glass 3. המכשיר מגיע עם מסך מגע FHD בגודל 5 אינץ', עם רזולוציה של 1920 x 1080, 445 מגה פיקסלים, ויחס רוחב גובה של 16:9. 

Huawei Ascend P7 נותן למשתמש יתרון עם הגדרות מיוחדות לצילום בתאורה נמוכה, המתאפשרות באמצעות חיישן BSI דור רביעי של סוני, מעבד אותות התמונה (ISPׂ), תוכנת IMAGESmart 2.0 (תמונה חכמה) וצמצם בעל מפתח 2.0 f/2.0) ) במצלמה. הכל כדי לייצר תמונות ברורות ועשירות באיכות מרבית, גם בצילומי לילה ובהיעדר תאורה טבעית.

פונקצית הUltra Snapshot - הייחודית של Huawei Ascend P7 מאפשרת למשתמש לתפוס את הרגעים הספונטאניים בזמן, לפני היעלמותם. התכונה המיוחדת מעבירה את המכשיר למצב מוכן לצילום בלחיצה כפולה על כפתור הנמכת עוצמת השמע ממצב נעול, וחוסכת למשתמש את פתיחת נעילת המסך, המבזבזת זמן יקר.

למכשיר החדש מצב גרופי, לצילומי סלפי קבוצתיים, עם מצלמת 8 מגה פיקסל קדמית מסוג עדשה שאינה כדורית (non-spherical lens), אשר מגיעה עם פונקציית צילום סלפי פנוראמי ו-10 רמות של ליטוש תמונה אוטומטי המתמקד בפנים, במצב ביוטי. בנוסף, המשתמשים יכולים לצלם את עצמם בוידיאו HD באיכות של 1080p.

מעבד אותות התמונה (ISP), הבלעדי ל- Huawei, מוסיף לסמארטפון טווח רחב של יכולות המחקות תכונות המצויות במצלמות SLR דיגיטאליות מקצועיות, ביניהן מיקוד אוטומטי, שליטה ב-white balance וסינון רעשים, להשגת איכות תמונה אופטימאלית בכל מצב. המשתמשים יכולים לבחור גם באפשרות מיקוד ומדידת אור ידנית בנגיעה אחת בלבד, ולקבוע את המיקוד והחשיפה המועדפים עליהם, לדיוק מרבי בצילום.

Huawei Ascend P7 תומך במהירות 4G LTE, ובאמצעות האנטנה הכפולה הייחודית של המכשיר, המעוצבת במיוחד לשיפור הקליטה. ה- Ascend P7משתמש בטכנולוגיית מעבר חכם בין רשתות המייצבת את החיבור גם באזורים עם קליטה חלשה, להארכת חיי הסוללה.

ניתן יהיה להשיג את Huawei Ascend P7 בכל רחבי העולם החל מחודש מאי 2014 והוא צפוי להגיע לישראל במהלך חודש יוני 2014.

המחיר המומלץ לצרכן באירופה של Huawei Ascend P7 הוא 449 אירו (כ-2150 שקל). עדיין לא נקבע מחירו של המכשיר בישראל. 

בין האביזרים הנלווים שניתן יהיה להשיג: צמיד בריאות חכם, נרתיקים מגנים בשלל צבעים, מגני מסך מסוג "סגירת קונכייה" וסוללות ניידות.