קבוצת פרטנר תשווק החל מהיום ובאופן בלעדי את מכשיר BlackBerry Priv, מבוסס מערכת ההפעלה של אנדרואיד, המתאים לגלישה ברשת הדור הרביעי המתקדמת של פרטנרblack3316 המכשיר החדש מצטרף לסל השירותים הרחב שמעניקה כיום פרטנר ללקוחות עסקיים הכולל פתרונות תקשורת מקצה לקצה - החל משירותי סלולר, טלפון נייח, אינטרנט ביתי, אבטחת מידע ואחסון ועד פתרונות אינטגרציה בליווי תמיכה טכנית ושירות מומחה.

ל- BlackBerry Priv, המתאים במיוחד לעסקים הנדרשים לשמירה על אבטחת מידע של הארגון ושל הלקוחות גם מחוץ למשרד, מאפשר קיום שיחות מוצפנות ושיחות באיכות HD Voice ברשת פרטנר, בין מכשירים מאותו הדגם.

הבלקברי החדש שמשווק החל מהיום בפרטנר, מעניק פתרון אמיתי לצורך של הלקוחות העסקיים לאפשר לעובדים ולמנהלים להישאר מחוברים, ללא חשש מפגיעה באבטחת המידע של הארגון בשל השימוש בתקשורת ניידת. עיצוב המכשיר, הכולל מקלדת חיצונית, מסך מגע וממשק פשוט ונוח לתפעול, מגיע לראשונה על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד, המאפשרת ממשקים מגוונים וכלים חשובים לארגון פנימה, וכן באינטראקציה עם הלקוח.

מכשיר ה-BlackBerry Priv נמכר במחיר של 4,299 שקלים + מע"מ, מיובא באופן בלעדי על ידי חברת אקסל טלקום, ומשווק בשלב זה בלעדית בפרטנר במוקד המכירות של החברה 1800-054-054.

לקוחות הרוכשים את המכשיר בפרטנר, ייהנו משירות ותמיכה טכנית ברמה הטובה ביותר עם מעבדות יצרן מוסמכות, מעדכון גרסאות מרחוק (FOTA - Firmware Over the Air), ומחוויית הגלישה המהירה והמתקדמת בישראל ברשת הדור הרביעי של פרטנר, בפריסה הארצית הרחבה ביותר.

ההשקה הבלעדית של מכשירי BlackBerry Priv מבוססי אנדרואיד בפרטנר, מגיעה בהמשך להשקת המותג החדש Partner לפני כשבועיים, במהלכה חשף המנכ"ל איציק בנבנישתי, את הדרך החדשה של החברה, הכוללת התמקדות בלקוחות עסקיים כחלק מהתכנית האסטרטגית.

תכונות בולטות BlackBerry Priv
מסך מגע 5.4" ברזולוציה מדהימה של Quad HD
מערכת הפעלה Android 5.1.1 עם ממשק ה-BlackBerry Hub
מקלדת פיזית נשלפת להקלדה פשוטה מהירה ונוחה
מעבד משושה ליבות בטכנולוגיית 64 ביט מדגם Snapdragon 808
מצלמה באיכות 18Mpixl עם מייצב תמונה אופטי
יכולת הצפנת שיחות ומידע ברמת ההצפנה הגבוהה ביותר שקיימת
נפח אחסון מובנה של 32GB + אפשרות הרחבה ע"י כרטיס זיכרון
סוללה בנפח של 3,410mAh המספיקה לשימוש של יום שלם ללא צורך בהטענה