ויזה אירופה ואורנג' הכריזו על שותפות אסטרטגית המשקפת את השאיפה המשותפת לשתי החברות להגביר את המודעות ואת השימוש היום יומי בתשלומים ללא מגע באמצעות הנייד בצרפתorange
הצעד הראשון בפריסת הזמינות של שיטת התשלומים החדשנית יהיה השקת Orange Cash. Orange Cash יהווה מוצר נטען (prepaid) ראשון מסוגו, שיושק בצרפת והוא עתיד לאפשר ללקוחות אורנג', שברשותם טלפון חכם, התומך בתקשורת תווך קצר (NFC) לבצע תשלומים ללא מגע באמצעות הנייד באופן פשוט ומאובטח. Orange Cashהוא פתרון שתוכנן ומנוהל בעזרת Wirecard Card Solutions, גוף חבר בויזה אירופה.

השותפות תאפשר לצרכנים ברחבי צרפת לשלם עבור סחורות ושירותים בעזרת הטלפונים הניידים שלהם. בששת החודשים שהסתיימו בספטמבר 2013, עלה מספר המסופים התומכים בתשלומים ללא מגע בצרפת ב-50 אחוז.
לקוחות אורנג' יוכלו להוריד את אפליקציית Orange Cash, לטעון כספים לחשבון הנטען של Orange Cash באמצעות כרטיס חיוב מיידי (debit), כרטיס אשראי או כרטיס נטען שלהם, ולהתחיל לבצע רכישות ללא מגע באופן מידי. רכישות מעל 20 אירו יחייבו הזנת קוד אישי.

לדברי תיירי מילה, סמנכ"ל תשלומים ניידים ו-NFC באורנג': "תשלום באמצעות הסמארטפון הוא פונקציה חדשה שתצבור תאוצה בעקבות השימושיות שלה בחיי היום-יום. בהשקת Orange Cash, אנחנו רוצים להאיץ את האימוץ של תשלומים בנייד בכלל , וכמובן , בקרב לקוחותינו באמצעות פתרון פשוט המציע יתרונות רבים. השותפות עם ויזה אירופה מגבירה את אמון הלקוחות שלנו ומבטיחה קבלה של Orange Cash במספר גדול של נקודות מכירה בצרפת ומחוצה לה".

לדברי סנדרה אלזטה, סמנכ"לית בכירה בחטיבת מובייל בוויזה אירופה: "השותפות שלנו עם אורנג' מציינת צעד משמעותי באימוץ של תשלומים באמצעות הנייד. הסכם זה מבוסס הן על המומחיות הייחודית של אורנג' ב-NFC, הן על הטכנולוגיות של ויזה וגם על האמון הטמון בשני המותגים. שותפות זו תואמת את אסטרטגית החדשנות שלנו. היא מאפשרת לנו להציע עוד שירות שיקל על ציבור הצרכנים בחיי היום-יום."
Orange Cash יעמוד לרשות לקוחות אורנג' בשטרסבורג ובקאן בראשית 2014, עוד לפני פריסה כלל ארצית שצפויה ברבעון השני של השנה. ההשקה תאיץ את קצב הגידול של תשלומים בנייד ותתמוך בהצעות ערך של בנקים שותפים.

ויזה אירופה עוסקת בטכנולוגיית תשלומים ונמצאת בבעלות בנקים חברים וספקים אחרים של שירותי תשלומים מ-37 מדינות ברחבי אירופה, ומופעלת על ידם.
ויזה אירופה פועלת בחזית הטכנולוגיה כדי ליצור שירותים ותשתית שמאפשרים למיליוני צרכנים, עסקים וממשלות באירופה לבצע תשלומים אלקטרוניים. חברי ויזה אירופה אחראיים להנפקת כרטיסים, להרשמת בתי עסק ולקביעת העמלות עבור הלקוחות ובתי העסק.

ויזה אירופה פועלת בהתאם למודל עסקי המתאפיין בהיקף גבוה ובעלויות נמוכות, אשר מספק שירותים לחבריה. עודפי החברה מושקעים מחדש בעסק ומשמשים לשיפור ההון והעתודות. במהלך שש השנים האחרונות, השקיעה ויזה אירופה למעלה ממיליארד אירו בתשתית ובטכנולוגיות חדשות.

ברחבי אירופה ישנם 470 מיליון כרטיסי ויזה, כאשר אירו אחד מכל הוצאה בסך 6.75 אירו באירופה מחויב בכרטיס ויזה. כמעט 80% מעסקיה של ויזה אירופה כרוכים בכרטיסי חיוב מיידי; במהלך השנה עד דצמבר 2012, הסתכמו ההוצאות בכרטיסי חיוב מיידי של ויזה בלמעלה מטריליון אירו (1.05 טריליון אירו). ההוצאה השנתית באינטרנט בכרטיסי ויזה באירופה עלתה על 200 מיליארד אירו (212 מיליארד אירו) בפעם הראשונה בתקופה זו, וכעת מהווה למעלה מ-20% מהעסקאות שבוצעו בכרטיסים של ויזה אירופה.

מאז שנת 2004, שימשה ויזה אירופה כחברה נפרדת מחברת ויזה בע"מ. ויזה אירופה היא חברה שהתאגדה בבריטניה, עם רישיון בלעדי שאינו מוגבל בזמן ולא ניתן לביטול באירופה. שתי החברות פועלות בשיתוף פעולה כדי לאפשר תשלומי ויזה גלובליים. כמערכת תשלומים ייעודית באירופה, באפשרותה של ויזה אירופה להגיב במהירות לצורכי השוק הספציפיים של בנקים אירופיים ולקוחותיהם – פרטיים ועסקיים כאחד – ולעמוד ביעד שהציבה הנציבות האירופית ליצירת שוק פנימי אמיתי עבור תשלומים.

ישראל מהווה חלק מפעילות ויזה אירופה. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.visaeurope.com

חברת אורנג' היא מן המובילות בעולם מבין מפעילות שירותי הטלקומוניקציה, עם מכירות בסך 43.5 מיליארד אירו ב-2012. החברה מעסיקה 168,000 עובדים ברחבי העולם, נכון ל-30 ביוני 2013, כולל 103,000 עובדים בצרפת. לקבוצה, הפועלת ב-32 מדינות, מאגר לקוחות כולל של מעל 231 מיליון לקוחות, נכון ל-30 ביוני 2013, כולל 174 לקוחות ניידים ועוד 15 מיליון לקוחות פס רחב קווי ברחבי העולם. אורנג' גם מהווה ספק מוביל של שירותי IT וטלקומוניקציה גלובליים לחברות רב-לאומיות, תחת המותג Orange Business Services.
חברת אורנג' רשומה בבורסת NYSE Euronext בפריז (זיהוי ORA) ובבורסה לניירות ערך של ניו-יורק (זיהוי ORAN).

לקבלת מידע נוסף דרך האינטרנט ובנייד: www.orange.com, www.orange-business.com, www.orange-innovation.tv או כדי לעקוב אחרינו בטוויטר: @presseorange.