מירב ספקטורובסקי-ששון, מנהלת אגף בנקאות ישירה: "אנו רואים גידול חד בשימושים שעושים לקוחות בנק הפועלים בסמארטפון שלהם, לצריכת שירותים בנקאיים"bank8514
 
בנק הפועלים יוצא בשורה של יוזמות חדשניות שיושקו במהלך החודשים הקרובים, במטרה לסייע ללקוחות בהתנהלות פיננסית נכונה. החידושים יוצרים חיבור חדש בין העולם הפיננסי להתנהלות היומיומית של הלקוח, ומביאים את השירותים מהעולם הפיזי לתוך העולם הדיגיטלי.

בנקט בנייד
בנק הפועלים יאפשר משיכת מזומן באמצעות האפליקציה הסלולרית: בוחרים את סכום המשיכה וסוגי השטרות הרצויים בצורה אינטראקטיבית בסמארטפון ומושכים את המזומן ישירות מהבנקט. בכך הופך הטלפון הסלולרי לכלי מתקדם למשיכת מזומנים במכשירי הבנקט, תוך שימוש ביכולות המתקדמות של הטלפון החכם. איך זה עובד? בוחרים באפליקציה סכום ושטרות, ומקבלים קוד למשיכה במכשירי הבנקט ללא כרטיס. אפשר גם לשמור את פרטי המשיכה באפליקציה (סכום וסוגי השטרות) למשיכות נוספות בלחיצת כפתור בעתיד.

זימון תור לסניף מהסמארטפון
מזמינים תור לקבלת שירות בסניף ישירות מהסמארטפון. מזמינים תור מכל מקום, רואים בכל רגע את המיקום בתור וחוסכים זמן יקר. החידוש הזה, שהושק כפיילוט בתחילת השנה, מתרחב ובשבועות הקרובים יופעל בכל סניפי בנק הפועלים.

Up לחופשה- אפליקציה לניהול חכם של נסיעות לחו"ל
בנק הפועלים ישיק במהלך עונת הנסיעות שירות בלעדי, שניתן חינם ללקוחות כל הבנקים, להתנהלות הפיננסית של המשפחה בעת הטיול בחו"ל.
איך זה עובד? מורידים את האפליקציה, מגדירים את הנסיעה ואת התקציב המתוכנן, ומתעדים את ההוצאות בזמן הטיול: מצלמים חשבוניות, מתייגים את ההוצאות, מכינים רשימת קניות ואפילו עוקבים תוך כדי הטיול אחר ההוצאות לעומת התכנון. בנוסף, לקוחות בנק הפועלים יוכלו ליהנות מקישור לפעולות רלוונטיות, כגון בקשת אשראי ברגע עבור הנסיעה, מכירת פר"י וביטול כרטיס אשראי. בנוסף, הלקוחות יוכלו להזמין מט"ח באפליקציה עוד לפני הטיסה, ולקבל את הכסף ישירות בנמל התעופה בן גוריון.

אקספרס לוגאין – כניסה מהירה לחשבון
ניסת הלקוחות לחשבון באפליקציות הסלולריות הופכת פשוטה יותר, תוך יצירת כניסה נוחה וברמת אבטחה מקסימאלית. הלקוח בוחר אם הוא רוצה להיכנס לחשבון עם מזהה אחד או שניים. כך הלקוח יוכל לזכור בקלות את סיסמאות הכניסה לחשבון.

מבט מהיר
הלקוחות יקבלו מבט מהיר על מה שקורה בחשבונם עוד לפני הכניסה לחשבון - נתוני יתרה עדכנית, תחזית לסוף החודש וחיווי לתנועות חדשות בחשבון. הלקוחות בוחרים איך לצפות במידע - בתצוגה מספרית או בהמחשה ויזואלית. החידוש – השירות נותן ללקוח תחזית איך ייגמר החודש. כך הלקוח יודע מה היתרה שלו בחשבון, איך יסתיים החודש, והאם הוא צריך להיערך באופן שונה מהמתוכנן – להתחיל לחסוך, לפרוע פיקדון, לבצע רכישה מתוכננת וכו'.
לאחר הכניסה לחשבון הלקוח יוכל לצפות בפירוט כל הפעולות העתידיות הצפויות – הכנסות והוצאות וגם להוסיף הוצאות והכנסות שידועות לו. כך יוכל לקבל תמונת מצב עתידית שתעזור לו לקבל החלטות פיננסיות.

Up Safe- כספת וירטואלית
איך שומרים על מסמכים חשובים ? איך זוכרים את כל הסיסמאות ? בנק הפועלים יציע לכל הלקוחות שמשתמשים בערוצים הדיגיטליים להשתמש בשירות כספת וירטואלית, וליהנות מרמת האבטחה שמספק הבנק. הכספת הינה פתרון חדשני המספק גישה נוחה לנכסים הוירטואליים - אמצעי זיהוי ומסמכים חשובים, מכל מקום ובכל זמן.

מירב ספקטורובסקי-ששון, מנהלת אגף בנקאות ישירה בבנק הפועלים: "הבנקאות במובייל הופכת בהדרגה לאחת מזירות ההתפתחות המרכזיות בעולם הפיננסי. אנו רואים גידול חד בשימושים שעושים לקוחות בנק הפועלים בסמארטפון שלהם, לצריכת השירותים הבנקאיים, ולכן משקיעים מאמצים ניכרים כדי להמשיך בהובלת הבנקאות הסלולרית. סדרת החידושים הטכנולוגיים שהבנק ישיק בקרוב תומכת באסטרטגיה של בנקאות שרואה את הלקוח, ועושה שימוש בחדשנות הטכנולוגית לטובת שירות טוב יותר ללקוחות הבנק. המהלכים שכבר ביצענו, ביניהם השקת 'ארנק פועלים' – הכולל חבילת שירותי תשלום, העברות וקניות באמצעות הסמארטפון – והשירותים שנשיק בקרוב, מעניקים ללקוחות בנק הפועלים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המסייעים ללקוח בהתנהלות פיננסית חכמה".

אבי כוכבא, מנהל אגף פיתוח טכנולוגיה בבנק הפועלים: "הבנק מציע ללקוחותיו את השירותים החדשניים ביותר, תוך שימוש ביכולות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר מתוך רצון לספק חוויה מיטבית ללקוח. סידרת החידושים המתפרסמים עתה בתחום הסמארטפון מצטרפים לשורה ארוכה של חידושים עליהם אנו שוקדים כדי להמשיך ולהוביל בעולם הבנקאות הסלולארית. חידושים אלו מאפשרים ללקוח לנהל את ענייניו הבנקאיים באופן מתקדם ולהתעדכן על מצבו הפיננסי תוך כדי תנועה ובאופן רציף".

על פי נתוני בנק הפועלים, כ-1.2 מיליון מלקוחות הבנק עושים שימוש פעיל באתר הבנק וכ-650 אלף לקוחות משתמשים בשירותי הבנקאות הסלולרית.