תומר יחליף בתפקיד את חן רוזן-רג'ואן, ממייסדי החברה, שצפוי להתמנות בימים הקרובים לתפקיד בכיר בהנהלת חברת NCR העולמית באוסטרליהtomersharon20314
בתפקידו הקודם שימש תומר שרון כמשנה למנכ"ל אואזיס טכנולוגיות תקשורת, כאשר במסגרת תפקידו היה אחראי על הפיתוח העסקי של החברה ואגף השיווק של החברה, הכולל את מגוון פעילויות החברה בישראל ובעולם.

לפני הצטרפותו לאואזיס טכנולוגיות תקשורת שימש תומר כמנהל השיווק העסקי של Smile, כאשר לפני כן מילא שורה של תפקידים בכירים ב-smile ביניהם מנהל התפעול בחטיבה העסקית הכולל את מחלקות השירות, התמיכה והאינטגרציה של החברה. לתומר שרון תואר ראשון במשפטים, מהמסלול האקדמי של המכללה למינהל.

אואזיס טכנולוגיות תקשורת הוקמה בשנת 2006 ומביאה פן ייחודי לתחום האינטגרציה בישראל החברה בעלת ניסיון רב באפיון, תכנון וניהול אינטגרציה של מערכות מורכבות בסביבה של מפעילי תקשורת וחברות גדולות., הידועות בדרישותיהם הגבוהות ובלחץ התקציב המתמיד שבו הן פועלות.
לחברה מהנדסים וטכנאים, מהמובילים בישראל, ברמות ידע שונות וכל זאת בשילוב אוריינטציה עסקית חזקה. לפני כשנתיים נרכשה אואזיס טכנולוגיות תקשורת על ידי קבוצת טלרד.