אלמליח כיהן בשמונה השנים האחרונות כמנכ"ל יורוקום תקשורת דיגיטליתmoti10514
דירקטוריון חברת בזק וחברת בזק בינלאומי אישרו את מינויו של מוטי אלמליח למנכ"ל בזק בינלאומי. אלמליח יחליף בתפקידו את איציק בנבנישתי, אשר שימש כמנכ"ל בזק בינלאומי בשבע השנים האחרונות.

אלמליח, 55, בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת תל אביב, כיהן בשמונה השנים האחרונות כמנכ"ל יורוקום תקשורת דיגיטלית; המובילה את מותג "פנסוניק" בישראל ובעל היכרות מעמיקה וניסיון רב בעולמות הטלקום ופתרונות התקשורת למגזר הפרטי והעסקי.

אלמליח שהחל את דרכו המקצועית במכללת בזק ובאגף ההנדסה בבזק, שימש במשך כ-10 שנים בתפקידי הנדסה ושיווק בחברה והיה ממקימי חברת בזקכל שמוזגה לתוך בזק בינלאומי- אוחז ב-18 שנות ניסיון כמנכ"ל חברות בארץ ובחו"ל. קודם להיותו מנכ"ל יורוקום, כיהן אלמליח כמנכ"ל Telit וכמנכ"ל חברת אלגדקום, אשר התמחו בעולמות הסלולאר והאינטגרציה של מערכות תקשורת וליווה את הנפקתן בחו"ל.

לאלמליח ניסיון כדירקטור בחברת יס וכיום משמש כדירקטור בחברת סאטקום. בשנים האחרונות, מכהן אלמליח גם כיו"ר דירקטוריון חברת DM engineering העוסקת בפתרון ובאינטגרציה של מערכות מולטימדיה ותקשורת ויו"ר חברת תפנית דיסקונט, המנהלת תיקי נכסים.

שאול אלוביץ, יו"ר קבוצת בזק איחל לאלמליח הצלחה בתפקידו החדש והביע את בטחונו כי לאלמליח תהיה תרומה משמעותית בהמשך מובילותה של בזק בינלאומי והצעדתה קדימה להישגים חדשים. "ניסיונו המקצועי הרב של מוטי והיכרותו המעמיקה עם השווקים בהם בזק בינלאומי פועלת, יסייעו לו להתמודד בהצלחה עם אתגריה העכשוויים והעתידיים של החברה".

אלוביץ הביע שוב את הערכתו הגדולה לאיציק בנבנישתי והודה לו על תרומתו הרבה להצלחתה של בזק בינלאומי ולביסוס מובילותה של החברה במהלך כהונתו ואיחל לו הצלחה בדרכו המקצועית החדשה.
אלמליח צפוי להיכנס לתפקידו בימים הקרובים.