מציגה את הגרסה המלאה של פתרון האבטחה החינמי עטור הפרסים של McAfee לעולם ה- Mobile. בנוסף, חושפת את שיתוף הפעולה עם Verizon בפתרון אבטחה משולב למכשירים ניידיםmacafi20314

במסגרת כנס ה- MWC 2014 - Mobile World Congress בברצלונה, ספרד, הציגה חברת McAfee פתרונות ומוצרים המרחיבים את יכולות אבטחת מידע של התקנים ומכשירים ניידים, ביניהם טלפונים חכמים (סמארטפונים) ומחשבי לוח (טאבלטים).

בין הפתרונות שהשיקה, הציגה החברה את הגרסה המלאה של פתרון האבטחה McAfee Mobile Security לעולם המכשירים הניידים, אשר כבר זמין להורדה ללא תשלום באתר החברה. הפתרון, שזמין בכ- 30 שפות שונות, הוא פרי יוזמה משותפת של Intel ו- McAfee להגשמת החזון של הפיכת עולם האבטחה לחלק בלתי נפרד מחוויית השימוש של המשתמשים, הן במערכת ההפעלה Android והן במערכת ההפעלה iOS. פתרון האבטחה המקיף, כולל תכונות הגנה משופרות ובפעם הראשונה הרחבות אבטחה עבור מכשירים מבוססי מעבדי Intel.

עוד הכריזה McAfee במסגרת הכנס גם על הארכת הסכם שיתוף הפעולה עם חברת Verizon במסגרתו יוצע פתרון אבטחה למכשירים ניידים אשר יספק הגנה מקיפה למעל 9 מיליון משתמשים של Verizon ברחבי העולם. פתרון Verizon Internet Security Suite Multi Device שמסופק על ידי McAfee, מאפשר למשתמשים ועסקים קטנים ובינוניים (SMB) ליהנות מהגנה של כלל המחשבים הנייחים, המחשבים הניידים, הטאבלטים, הסמארטפונים, של כל היצרניות וכל מערכות ההפעלה, בעזרת לוח בקרה אחד ובממשק ניהול פשוט ונוח לשימוש. בסקר שנערך לאחרונה נמצא כי כ- 90% מהמשתמשים בעולם, מחזיקים ביותר ממכשיר אחד המחובר לרשת וכי רק בארה"ב לבדה מחזיקים למעלה מ- 65 אחוז מהמשתמשים ב- 3 מכשירים ומעלה. הצמיחה המתמדת של מספר המכשירים למשתמש מביאה עמה איום גובר על הפרטיות והאבטחה לה מספק מוצר זה פתרון מקיף והגנה מפני איומים משתנים.

 
חברת McAfee היא חברת בת בבעלות מלאה של Intel Corporation NASDAQ:INTC, המסייעת לעסקים, גופים ציבוריים ומשתמשים ביתיים ליהנות בצורה מאובטחת מיתרונות רשת האינטרנט.