משפחת ה- A-series תהיה זמינה בישראל מהרבעון השני 2014, החל מ- 599 שקל ל-7 אינץ' ועד 1399 שקל ל-10 אינץ'lenovo10514
לנובו (HKSE: 992) (ADR: LNVGY), הכריזה על ליין חדש במשפחת הטאבלטים A מבוססי האנדרואיד, אשר מציע מגוון של איפיונים וגדלי מסך שיתאימו לצרכי המשתמשים עם צורך בניידות גבוהה וביצועי מולטימדיה. קו המוצרים, אשר מתבסס על מחשוב מרובע ליבות עוצמתי לחוויית טאבלט חלקה ומהירה, יהיה זמין החל מהרבעון השני של 2014.

הטווח החדש מתחיל במכשירי A7-30, בגודל 7 אינץ', המיועדים להנאה מושלמת ממוזיקה ומולטימדיה באמצעות זוג רמקולים קידמי Dolby-enhanced, תוך שמירה על עוצמת ביצועים. ה- A7-50 מתאים במיוחד לקריאה בדרכים, עם מסך HD רחב צפיה ברוחב 7 אינץ' המציג טקסט ודפי אינטרנט בחדות גבוהה יותר. ה- A8 רחב המסך הוא מרכז בידור ביתי נייד, המגיע במגוון צבעים עזים שיתאימו לאישיות וסגנון החיים של משתמשים שונים. סוגר את התוספות החדשות למשפחת ה- A הוא ה- A10, המצויד במסך HD 10.1 אינץ' וזוג רמקולים קדמיים לחוויית צפיה מדהימה בסרטים תוך כדי תנועה.

A7-30, סטודיו כיס עם דולבי:Lenovo TAB A7-30 המצויד במסך 7 אינץ' מספק חווית אודיו השמורה בדרך כלל לטאבלטים יקרים יותר. זוג רמקולים קדמי Dolby-enhanced, הופכים אותו לטאבלט שאוהבי מוזיקה ירצו לקחת לכל מקום. מסך ה- 7 אינץ' הבהיר ומעבד מרובע ליבות עוצמתי, הופכים אותו מתאים לכל משימה הנדרשת בתנועה. תמיכה בכרטיס SIM מאפשרת למשתמש להיות מחובר באופן רציף עם משפחה וחברים.

A7-50, קורא מולטימדיה בהיר במיוחד: Lenovo TAB A7-50 הוא מכשיר אולטרה נייד המותאם לקריאה בדרכים, לבעלי תקציב מוגבל. עם מסך HD 7 אינץ' רחב, הוא מציג טקסט ודפי אינטרנט בחדות גבוהה. המכשיר המבוסס על מעבד מרובע ליבות ומצויד במצלמת 2 מגה פיקסל קדמית ומצלמה אחורית, הוא השותף המושלם לקריאה וגלישה בדרכים, ולתקשורת עם חברים באמצעות אופציה לקישוריות 3G. הוא גם זמין במודל A7-40, אשר מגיע בצבע שנהב, זיכרון 8 גיגה, ומצלמה קדמית בלבד.

A8, "מרכז בידור ביתי" בתנועה: Lenovo TAB A8 מגיע במגוון צבעים עזים, כדי להתאים לאישיות ולסגנונות שונים של משתמשים, תוך שהוא מספק אפשרויות בידור מושלם בתנועה. מסך HD 8 אינץ' חד וצבעוני, יחד עם אודיו דולבי ועוצמה של מעבד מרובע ליבות, הופכים אותו לבחירה המושלמת למשחקים, צפיה בוידאו, האזנה למוזיקה, תקשורת עם חברים ועוד.

A10, מערכת בידור ביתית ניידת: Lenovo Tab A10 מספק חוויה מדהימה לצפיה בוידאו, בלי להישאר בבית. הוא מאפשר צפיה בתנועה בסרטים באורך מלא ובאיכות גבוהה, על גבי מסך HD, 10.1 אינץ' רחב, בלוויית זוג רמקולים קדמיים Dolby enhanced. מעבד מרובע ליבות מבטיח הרצת סרט חלקה לאורך כל היום. זהו הטאבלט לאוהבי סרטים.

"משפחת ה- A-series החדשה של לנובו תוכננה כדי לענות על דרישות המשתמש הצעיר - משתמשים פעילים שתמיד נמצאים בתנועה, והם בעלי דרישות סגנון שונות ומגוונות. בתוספת האחרונה הזו למערך הטאבלטים שלנו, אנו מציגים מכשירים העונים באופן ישיר על ההרגלים השונים של כל משתמש, בין אם הוא נהנה ממוזיקה, קריאת ספרים אלקטרוניים או צפיה בוידאו בתנועה", אמר שאהו טאו, סגן נשיא לנובו וראש חטיבת המובייל. "משפחת הטאבלטים מבוססי האנדרואיד שלנו מושכת משתמשים מסביב לעולם, מאחר ובנינו את המוצרים כגמישים מאוד, העונים על מגוון צרכים ותקציבים".

זמינות ומחירים: משפחת ה- A-series תהיה זמינה בישראל מהרבעון השני 2014, החל מ- 599 שקל ל-7 אינץ' ועד 1399 שקל ל-10 אינץ'.