החברה משיקה משפחת שבבים חדשה התומכת במסך מגע ועט דיגיטלי ומיועדת לטאבלטים בגדלים שוניםntrig25514

חברת אן-טריג (N-trig) הישראלית, הנחשבת בעולם לספקית מובילה של טכנולוגיה המשלבת עט דיגיטלי ומסך מגע, משיקה משפחת שבבים ועט המותאמים במיוחד לשוק הטאבלטים הגדל.

טאבלטים המשלבים את העט הדיגיטלי של אן-טריג יספקו למשתמש חווית כתיבה מושלמת על גבי המסך, חוויה הזהה לזו של כתיבה בעט על-גבי נייר.

הביקוש לשילובם של עטים דיגיטליים במכשירים ניידים גדל בקצב הולך וגובר, והעט הופך לחלק אינטגרלי ממכשירים אלה. לפי הדו"ח האחרון של TouchDisplayResearch (מרץ 2014) מספר העטים אשר ימכר השנה יעלה על 94 מיליון והצפי הוא שעד לשנת 2020 ימכרו 534 מיליון עטים. הפריצה לשוק הטאבלטים הגדל פותחת בפני אן-טריג הזדמנויות עסקיות נרחבות.

"כיוון שכולנו משתמשים בעט, מימוש הטכנולוגיה של אן-טריג יאפשר ליצרני הטאבלטים להציע ללקוחותיהם מכשיר מושלם שיוביל לגידול בפרודוקטיביות של המשתמשים ויהווה כלי ביטוי יצירתי ואינטואיטיבי", אומר רונן הלדמן, סמנכ"ל השיווק של אן-טריג, "מעבר לכך, הפיתרון שלנו, המשלב טכנולוגיית מסך מגע עם זו של עט דיגיטלי, יאפשר הטמעה מהירה יותר של עטים אקטיביים במכשירים עם מסכי מגע ופיתוח מוצרים בעיצוב דק המתבקש בטאבלטים היום ובעתיד".

השבב מסדרת DS-P4180 מותאם לטאבלטים עם מסכים בגודל 6.5-9 אינץ' והשבב מסדרת DS-P4196 מותאם לטאבלטים עם מסכים בגודל 9-11 אינץ'.

העט מדגם DS-PEN2055 מותאם בקוטרו ובגודלו לטאבלטים ולמכשירים עם מסכי מגע קטנים ומצטרף לעט הקיים של החברה, מדגם DS-PEN2095, המתאים למסכים גדולים יותר.