כחודשיים בלבד לאחר שנחשפו לראשונה בתערוכת Computex, חברת ASUS, קונצרן המחשבים העולמי מביאה לישראל את שני הדגמים החדשים בסדרת ה- MeMo Padasus6914
יצרנית המחשבים ASUS מייבאת לישראל שני טאבלטים חדשים: MeMO Pad 7 ו-MeMo Pad8, מחשבי לוח חדשים שהוצגו בתערוכות לפני חודשים ספורים. לשני המוצרים החדשים בסדרה מעבד כפול מבית Intel, המציע ריבוי משימות לצד כל היתרונות של מערכת ההפעלה Android מבית Google, המאפשר צריכת תוכן בידורי בניידות עד 10 שעות שימוש רצופות.

שני הדגמים בסדרה מצוידים במסך מגע איכותי, בגודל 7" או 8", הכולל את טכנולוגיית IPS לתצוגת HD איכותית, בכל תנאי מזג אויר ותאורה, בפנים או בחוץ. עוד ייהנו משתמשי סדרת ה- MeMo Pad החדשה גם משימוש בממשק המשתמש החדש והבלעדי ל- ASUS ה- ZenUI, עולם חדש של תפריטים ואייקונים.

טכנולוגית האודיו הבלעדית ASUS SonicMaster, בשילוב רמקול קדמי באיכות צליל ללא פשרות, מבטיחה צפייה בסרטונים והאזנה למוזיקה ברמה גבוהה במיוחד. לכל זאת מצטרף רכיב השמע aptX הפותר בעיות באיכות הצליל. שני המכשירים מאפשרים גם הזרמת תכני מולטימדיה באיכות גבוהה לטלוויזיה או למסך חיצוני, להנאה מסרטונים ותמונות גם על גבי מסך גדול.

שני הדגמים החדשים כוללים מצלמה אחורית ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל, המאפשרת לצלם תמונות באיכות גבוהה. במכשירים מותקנת גם מצלמה קדמית עם 0.3 מגה-פיקסל לתמונה צלולה בווידאו צ'אט. בנוסף, גלריית ASUS מאפשרת שימוש בקשת רחבה של כלי עריכה, מיון ושיתוף תמונות, יצירת אלבומים איכותיים ושיתופם. בין הכלים הייחודיים, מציעים המכשירים גם את פונקציית Time Rewind, במסגרתה מצלמת המצלמה צילום אוטומטי של 31 תמונות יבחר המשתמש את התמונה הטובה ביותר. בנוסף, פונקציית All Smiles תאפשר עריכה מתקדמת של תמונות, במסגרתה ניתן לבחור את ההבעה הטובה ביותר אצל כל אחד מהמצולמים ושילובן לתמונה אחת, בה כל אחד ייראה במיטבו. פונקציה נוספת היא פונקציית Smart Remove, להסרה קלה של עצמים בלתי רצויים מהתמונות.

שני הדגמים מגיעים במגוון רחב של צבעים: לבן, שחור, כחול ואדום. לשני הדגמים משקל קל במיוחד, 295 גרם ועובי של 9.6 מ"מ בלבד ל- MeMo Pad 7, ומשקל של 320 גרם ועובי של 7.17 מ"מ בלבד ל-MeMo Pad 8. בעזרת שורה של אביזרים נלווים, הנרכשים בנפרד, ניתן להוסיף מגע אישי לטאבלטים עם אביזרי המגן הכוללים כיסויי MagSmart, כיסויי Carry Me וכיסויי פוליו.

מגוון אפשרויות אחסון: שני הדגמים בסדרה מציעים נפח אחסון פנימי של /8GB 16GBהניתן להרחבה ל- GB 64 בעזרת כרטיס MicroSD הנמכר בנפרד.

מחיר לצרכן (כולל מע"מ)
MeMo Pad 7: החל מ-780 שקל
MeMo Pad 8: החל מ-950 שקל

ניתן להשיג ברשתות השיווק

אחריות לשנה, הכוללת שירות איסוף והחזרה מבית הלקוח, ללא תוספת תשלום.