חברת yes הציגה את יס גו, פתרון צפיה מבוסס IPTV, המאפשר לצפות בעשרות ערוצי טלוויזיה ובאלפי תכני VOD ישירות משידורי הערוצים של yes באמצעות הטאבלט, הנייד או בכל מכשיר התומך בשירותyesGo homescreen1
המהלך, שפותח במשך שנתיים, בעלות של כ-50 מילוני שקל, מקדם את מיצובה של yes כספקית תוכן חוצת פלטפורמות,  באמצעות הרחבת מגוון המכשירים בהן משדרת החברה. בימים אלה החל פיילוט בקרב עובדי חברת Yes לבחינת שירות YesGo ותוך מספר חודשים צפויה השקה של השרות ללקוחות.

באמצעות השירות החדש יוכלו לקוחות yes לצפות בעשרות ערוצי yes בהם חמשת ערוצי הסרטים של החברה (yes 1,2,3,4,5), ערוצי הסדרות (yes Drama, yes Oh, yes Action, yes Comedy, יס דוקו), ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, ערוצי lifestyle  ובתכני ספריית ה- VOD של yes – בכל המכשירים הנלווים התומכים, בכל מקום ובכל זמן, כולל אלפי התכנים החינמיים.

התחרות הגוברת בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית, כאשר מצד אחד מחויבות החברות בחבילות צפיה צרות ומצד שני מתגברת בצורה משמעותית צריכת תכנים באמצעות פלטפורמות אינטרנטיות, מחייבת את החברות לבצע חשיבה יצירתית ולהרחיב את השרותים הניתנים ללקוחות. כך, לדוגמא' השיקה Yes לפני מספר חודשים את שירות Yes Multiroom המאפשר צפיה בתכנים מוקלטים בכל הממירים בבית, שירות Yes Stremer המאפשרת סטרימינג של שידורים מהמחשב למסך הטלוויזיה והרחבה של תכנים בעולם ה-VOD.

בשלב זה השירות יהיה פתוח ללקוחות Yes ולא ייפתח ללקוחות שאינם מנויים בחברה. על פי הערכות, מדובר על סוגיות של זכויות יוצרים לתכנים, אולם בהמשך הגיוני שהחברה תפעל לשווק תכנים באמצעות הפלטפורמה לצופים שאינם לקוחות החברה. 

השירות יושק במגוון רחב של מכשירים, בהם:
- מחשבי PC ומחשבי MAC
- iPAD מבית Apple ומגוון טאבלטים נבחרים בסביבת אנדרואיד
- מכשירי iPhone מגרסת iPhone 4 ומעלה ומגוון סמארטפונים מובילים בסביבת אנדרואיד, כולל סמסונג s2, s3, s4
- iPod touch

בהמשך השירות יורחב גם למכשירים תומכים נוספים.yesGo EpisodePage sm2

במסגרת השירות החדש, הצופים יקבלו עדכונים בזמן אמת על השידורים הפופולאריים והמעניינים כרגע - הן בלוח השידורים והן מה- VOD, זאת באמצעות מערכת עדכונים המזהה מגמות צפייה ועליה בדפוסי הצריכה וממליצה בהתאם לרייטינג המצרפי. בנוסף, הצופים יוכלו להתחבר לחשבון ה- facebook שלהם ולצפות במה החברים שלהם צופים כרגע, ולשתף חברים בדירוג, תגובות והמלצות על תוכן.

yesGo מכיל מערכת המלצות פרסונאלית המבוססת על מערכת Comass של חברת viaccess-Orca, הממליצה לצופה תכנים רלוונטיים המתאימים לטעמו האישי וזאת על בסיס הרגלי הצפייה שלו.
את האינטגרציה הכוללת של השירות, הובילה חברת Cisco ואת פיתוח ה-Frontend הובילה חברת TVinci הישראלית. הפתרון המלא משלב את מיטב היכולות המתקדמות ביותר הנמצאות כיום בעולם מבית Cisco, TVinci, Pilat, Discretix, NetCracker, Microsoft, Convergis ועוד.

בימים אלה yes יוצאת בניסוי עובדים לשירות, ובתוך מספר חודשים בודדים השירות יושק לכלל הלקוחות. ההצטרפות לשירות תהיה בשירות עצמי מלא באמצעות הורדת אפליקציה מה- appstore או google play ובאמצעות אתר החברה בכתובת: www.yes.co.il

במהלך ההשקה השירות יינתן חינם לכל לקוחות ה VOD של yes (ללקוחות שאינם לקוחות ה- VOD מחיר השירות הינו 19.90 שקל לחודש).

רון אילון, מנכ"ל yes מסר כי: "השקת yesGO שמה את yes בחזית הטכנולוגית של הטלוויזיה הרב- ערוצית, ומאפשרת לחברה להמשיך ולהוביל את חווית הצפייה המתקדמת והטובה ביותר בישראל. מדובר במהלך יוצא דופן, מורכב ומתקדם שבפיתוחו הושקעו שנתיים, והוא נותן ערך מוסף עצום ללקוחות שלנו, שיוכלו לראות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם- בכל מקום, בכל עת, ובכל מכשיר".

אורי גל, סמנכ"ל השיווק של yes הוסיף: "החברה מציגה היום קפיצת מדרגה משמעותית בחוויית הצפייה ובהצעת השירות ללקוחותיה. במחקרי הצרכנים אנו עדים לשינויים במגמות הצפייה, ואנו גאים שפעם אחר פעם אנו משיקים מוצרים שעונים באופן מלא על התמורות בצרכי לקוחותינו, ומציבים את yes בחזית הטכנולוגיה והקדמה".

איציק אליקים, סמנכ"ל ההנדסה של yes מסר כי: "מדובר במהלך אינטגרציה העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם של העברת שידורים מוצפנים על רשת האינטרנט ועל רשת ה- 3G, והינו אחד המורכבים והגדולים שחברות מדיה עשו בשנים האחרונות. אנחנו גאים לעמוד בסיומו של מהלך כה מורכב כשאנו ערוכים לעתיד עם יכולות מתקדמות, גמישות ושירות המעניק פתרון מצוין ללקוחותינו".