עד היום נחלקה הצפייה בטלוויזיה לצפייה לינארית בערוצים מול צפייה לא לינארית ב-VOD ובהקלטות. במסגרת התחרות הגוברת בין פלטפורמות השידור השונות משיקה סלקום טיוי שירות המאפשר צפייה בכל שידורי כלל הערוצים ששודרו בשבוע האחרוןcellcom25817

השירות החדש של סלקום טיוי, הנקרא 24/7 הינו שירות חזרה בזמן שמבצע הקלטה של כל התוכניות ששודרו בכל הערוצים למשך שבוע ומאפשר לנוע באופן חופשי בין התוכניות ובין הערוצים ולבחור בזמן הצפייה ובתוכן הרצוי מבלי הצורך לזכור להקליט. השירות ניתן באופן סימולטני לכל השידורים הקיימים בערוצים. לקוחות בעלי ממיר יוכלו לעשות שימוש בשירות 24/7 כבר בימים הקרובים ובהמשך יהיה זמין גם ללקוחות משתמשי אפל tv, באנדרואיד tv ובסמארט tv.

השירות מאפשר גם Start Over בכל ערוץ - כך שאם הלקוח מזפזפ בין הערוצים ונעצר על תכנית מסויימת הוא יכול בלחיצת כפתור לצפות בה מתחילתה. לקוחות יכולים לעבור בין הערוצים השונים, לצפות בחדשות של כל ערוץ, לצפות בתחילתו של אירוע ספורט חשוב ולהיות בשליטה על התכנים שחשוב להם לצפות בהם.

בין הערוצים אשר כל לוח השידורים שלהם מוקלט בשירות 24/7 נכללים: ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ 33, ערוץ הכנסת 99, חינוכית 23, ערוצי ערוץ הספורט - ערוץ 5, ערוץ 5 פלוס, LIVE HD5, SPORT HD 5, 5 GOLD , ערוץ ONE HD, ערוצי צ'רלטון, נשיונל ג'אוגרפיק, ערוץ HD9, ערוץ 24, ערוץ 20, ערוץ ויוה, ויוה פלוס, ערוץ CNN HD, FOOD NETWORK, FINE LIVINING, TRAVEL CHANNEL ,ערוץ סדרות ישראליות, ערוץ הופעות חיות, ערוצי אינטרנט שונים, ג'ים ג'אם Jim Jam,ערוץ בייבי Baby.

יניב גרינולד, סמנכ"ל הטלוויזיה והתוכן סלקום: "סלקום tv שוב פורצת דרך ומאפשרת לעבור מהרגלי הצפייה המסורתיים לטלוויזיה של העתיד- צפייה בתכניות ששודרו בערוצים מתי שרוצים, ללא תלות בלוחות הזמנים של הערוצים וללא צורך לזכור להקליט. מהיום אנו מאפשרים ללקוחות לצפות באופן חופשי בכל השידורים של השבוע האחרון, ללא כל דאגות- אין שירות כזה עד עתה בישראל".

גרינולד הוסיף ואמר: אנו ממשיכים לפתח כל העת ולשכלל את ארסנל השירותים שאנו מציעים ללקוחות סלקום tv, הכניסה של שירות המוסיקה ווליום אל תוך אפל tv משלימה למעשה את השירותים הקיימים בממיר, מי שלוקח אפל tv יכול ליהנות ממכלול חוויית השימוש בסלקום tv, ללא עלות נוספת".

שירות 24/7 – מאפשר צפייה בכל התוכניות מכל הערוצים, שבוע אחורנית, ללא צורך בהקלטה מראש. השירות פותח למתן מענה לצרכים שונים של הלקוח וכך ניתן לצרוך אותו בשני אופנים ובנוחות מירבית . בחירת תוכנית לצפיה דרך פס המידע (אינפובר) בתחתית המסך ומאפשר מעבר בין התוכניות השונות של הערוץ המשודר תוך בחירה בצפיה בתוכנית הרצויה עד לשבוע אחורה או, באמצעות כניסה ללשונית "שודר השבוע" שממוקמת בתפריט ומציעה לפי כל אחד מהערוצים את רשימת לוח השידורים המלא של כל ערוץ וערוץ לשבוע האחרון באופן מפורט. כך ניתן לגלול ולסמן את התוכנית המבוקשת בצורה נוחה ולהתחיל לצפות בה בלחיצת כפתור. את התוכניות ניתן להריץ קדימה ואחורה במהלך הצפייה ולבחור את המקטע המסויים שמבקשים לצפיה. בנוסף מאפשר האינפובר כניסה לתוכנית לצפיה מיידית מתחילתה גם אם נכנסת אליה באמצע שידורה.

בעת פיתוח השירות התבססה החברה על מחקרי לקוחות קיימים שהביעו צורך לחזרה לשידורים הישירים עד שבוע לאחור בזמן.

ווליום - מעכשיו גם באפל טיוי 

חידוש נוסף עליו הכריזה סלקום טיוי הוא כי משתמשים באפל tv משירות המוסיקה ווליום שפותח לצורך האפל TV ואף מכיל פיצ'רים מתקדמים.

ווליום הינו שירות מוסיקה מתקדם שמעניק מענה מלא לצריכת מוסיקה ישראלית ובינלאומית - חינם ללקוחות סלקום tv. השירות כולל ספריית מוסיקה ללא הגבלה, מתעדכן מידי יום ומציע מבחר עצום של מיליוני תכנים להאזנה מהארץ ומהעולם בכל הסגנונות ובמגוון שפות, פלייליסטים לפי מצב הרוח וז'אנרים ישראליים ובינלאומיים, עם האלבומים החמים ביותר במוסיקה הישראלית והבינלאומית, לצד אלבומי קלאסיקות, בממשק חווייתי ומתקדם.

ל"ווליום" יכולות ופיצ'רים מתקדמים ביניהם: אזור אישי למשתמש שמכיל את היסטוריית השימושים שלו, האזנה לשירים מכלל תחנות הרדיו ב-online, ורשימת ההשמעה של השירים בתחנות הרדיו בהתאם ללוחות השידורים. פלייליסטים בנויים מראש שמוצעים למשתמש לפי מצבים משתנים (חורף, שבת, חופשה, מצב רוח), המלצות למוסיקה חדשה ומומלצת ועוד. שירות המוסיקה "ווליום" זמין בממיר ובאפל tv, בהמשך ישולב גם באנדרואידtv ובסמארט טיוי.