פרסומת פלאפון נדידה

לקראת הקיץ ולרגל תחילת עונת הנסיעות, פלאפון יוצאת במבצע לטסים לחו"ל בחודשי הקיץ: מצטרפים לתוכנית Global Pass ברשת החדשה ונהנים משיחה מכל יעד בחו"ל לארץ במחיר של שיחה בארץ ללא התחייבות וללא דמי מנוי למשך חודש. תעריף דקה 59 אגורות, בתוספת 4 שקלים לשיחה. בסיום החודש ניתן להמשיך להיות מנוי בשירות בתשלום חודשי קבוע של 19.9 שקל לחודש. המבצע מיועד ללקוחות פרטיים ובהרשמה מראש ב *444 החל מ- 15/6 ועד 31 באוגוסט.


בנוסף, פלאפון עלתה בקמפיין חדש, באמצעות משרד הפרסום אדלר חומסקי, המציג את כיסוי הרומינג (נדידה) הרחב ביותר בעולם ללקוחות הרשת החדשה בזכות שיתוף פעולה ייחודי עם חברת וודאפון הולנד, ענקית הסלולר. את הקמפיין מלווה הסיסמא: "הגענו בשבילכם עד קצה העולם", והוא כולל פרסום בטלוויזיה ובעיתונות, בהיקף כולל של 3 מיליון שקל.לפני כחודשיים השיקה פלאפון את שירות Global pass, תוכנית ייחודית לנוסעים לחו"ל, המתבססת על מחיר אחיד וקבוע בכל המדינות בעולם בדומה למחיר הנהוג בשיחות בארץ. לקוחות הרשת החדשה של פלאפון המצטרפים לתוכנית נהנים מתעריף קבוע של 59 אגורות לדקת שיחה מכל יעד בעולם לארץ, בתוספת עלות חד פעמית של 4 שקלים לכל שיחה. משך כל שיחה עד 15 דקות. מאז השקת התוכנית הצטרפו לשירות אלפי לקוחות חדשים, בעיקר מהמגזר העסקי, המרבה לנסוע לחו"ל. מבדיקה שנערכה ערב ההשקה, נמצא כי לקוח עסקי יכול לחסוך אלפי שקלים בשיחות מחו"ל לארץ כבר מהנסיעה הראשונה.


הסרטון החדש, בוים על ידי אלי סברדלוב, שביים את שלושת הסרטים מאז השקת השפה החדשה בפלאפון. בסרטון נראית מטוסים כחול לבן הזורקים נעצים לאדמה. הנעצים נוחתים במקומות שונים בעולם ומתברר שהם מכסים את כל הגלובוס.


רשימת קרדיטים לקמפיין:

במאי - אלי סברדלוב

חברת הפקה - מולה הפקות

פוסט פרודקשן - ג'רונימו

מוזיקה - גיא אמיתי עריכת מוזיקה - סאונדהאוס

אדלר חומסקי:

סמנכ"ל קריאייטיב - יונתן סטירין

מנהלת לקוחות - ענת לבנטון

קופירייטר - זיו מאירי

ארטדיירקטור - איציק כהן

סופרוויזר - דפנה גן

תקציבאית - נועה איסקוביץ

קריאייטיב פלנר - אלעד הרמל

פלנינג - יהב דרייזין

מנהלת מח' הפקה - לילך יצחק

מפיקה - רוני רוטמן