רשת באג מצטרפת למערך ההפצה שלאורנג' באג orange ותמכור שירותי אינטרנט, טלפון קווי ומודמים סלולאריים. העמדות יפתחו במהלך השנה ב  50 חנויות הרשת בקניונים מרכזיים באזורים בעלי נגישות גבוהה . פתיחת עמדות המכירה ברשת באג המונה כיום 50 בחנויות בפריסה ארצית, מפעילה את חנות באג דיוטי פרי הינה המשך ישיר לפעילותorange  להרחבת נקודות המגע הישירות עם הלקוח.

שיתוף הפעולה בין רשת orange  ורשת BUG יבוא לידי ביטוי בפתיחת עמדות מכירה ברשת באג שיהוו צינור הפצה למכירת קו מוצרים שכולל בתוכו מחשבים ניידים עם מודם סלולארי מובנה, טלפוניה קווית, מודמים סלולאריים וחיבור אינטרנט וחבילת מוצרים משלימים. ארז פז סמנכ"ל השיווק והתוכן של orange ציין כי: "כניסתה של פרטנר לתחום התקשורת הקווית ועליית הביקוש ל mobile broadband, הוביל לצורך במפגש ממוקד עם הצרכנים. שיתוף הפעולה עם רשת BUG מאפשר לנו להרחיב את הדיאלוג עם לקוחותינו ולקוחות פוטנציאליים, ולהתקרב אליהם באמצעות נקודות מגע המאפשרות מפגש ידידותי, מקצועי וממוקד. מפגש זה מתאפשר בזכות ההתמחות של נציגי המכירות של BUG במכירת ציוד מחשוב מתקדם לבית, למשרד ולמשתמש הנייד

הקהל הרחב יוכל להתנסות בשירותי האינטרנט,כולל ב- smart box, הנתב האלחוטי המתקדם של orange, בשירות הטלפון הקווי וכן במודמים הסלולאריים המתקדמים שאנו משווקים, כל זאת באמצעות העמדות החווייתיות והמעוצבות ברוח המותג אשר יוקמו בחנויות BUG ברחבי הארץ".

עופר מורן, מנכ"ל באג ציין כי: "אנו שמחים להרחיב את תחומי הפעילות של רשת חנויות באג ולחבור לחברה מובילה כמו פרטנר. שיתוף פעולה אסטרטגי זה יאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון של שירותים, מוצרים ומבצעים שלא היינו יכולים להציע עד היום.

באג מובילה את תחום מכירת המחשבים הניידים ללקוחות פרטיים בישראל, החבירה והשותפות תאפשר לנו להרחיב את סל המוצרים בתחום ולהציע לראשונה גם מחשבים ניידים עם מודם פנימי וחיבור אינטרנט שמאפשרים להיות מחוברים בכל מקום וכל שעה".

רשת באג משקיעה מאמצים רבים על מנת לתת את השירות היעיל והטוב ביותר עבור לקוחותיה. חלק מתפקיד הרשת הוא לזהות את הטרנדים והמוצרים הבאים ולהביא אותם ללקוחותינו לפני כולם. שיתוף פעולה זה ייטיב עם שתי החברות ויהווה מנוע צמיחה עבורנו בשנים הקרובות.

השירותים יוצגו וימכרו על-ידי עובדי BUG שיעברו הדרכה בת מספר שבועות בחברת פרטנר, ויוכשרו למתן שירות לקהל לקוחות החנות עבור השירותים הייחודיים שהחברה מציעה.

בתמונה: ארז פז, סמנכ"ל שיווק Orange  ועודד מודן, נשיא ובעלים, Bug צילום: סיוון פרג'