קמפיין אורנג' קוויOrange מעלה קמפיין לשירותי הטלפון הביתי המתקדם של החברה. הסרטונים מציגים שירותים חדשניים בטלפון הביתי: שרות רב קווי, שרות הקפצת שיחה ותעריף אחיד. הקמפיין כולל: טלוויזיה, אינטרנט ונקודות המכירה בעלות כוללת של 6 מיליון שקל החל מה 19/07/2009 ולמשך כ- 3 שבועות באמצעות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי. הקמפיין מציג את שירותי הטלפון הביתי של orange, שירותים חדשניים ובלעדיים לטלפון  קווי בבית: שירות רב קווי - המאפשר לבצע עד 3 שיחות בו-זמנית על  קו טלפון אחד, שירות הקפצת שיחה -  המאפשר "להקפיץ" את השיחה מהטלפון הביתי לטלפון הסלולארי   ולהיפך, תעריף אחיד- מחיר זהה לדקת שיחה לכל היעדים בארץ, יעד קווי או יעד סלולארי. 
ארז פז, סמנכ"ל השיווק והתוכן של פרטנר, ציין כי "בינואר 2009 הושקו  שירותי הטלפון הקווי והאינטרנט הביתי תוך הרחבת  מותג orange ממותג סלולארי למותג תקשורת כולל. הקמפיין החדש ממשיך את  הפעילות בתחומי התקשורת החדשים ומדגיש את השירותים הבלעדיים, אשר מציע המותג ללקוחותיו בתחום הטלפון הביתי".


הקמפיין כולל 3 סרטוני טלוויזיה שנוצרו בטכנולוגיית motion, טכנולוגיית צילום מתקדמת הממחישה ניהול שיחות באמצעות הקרנה על קירות וחפצים בבית ומעבירה בצורה חדשנות את השירותים השונים. הקמפיין מבית שלמור אבנון עמיחי Y&R כולל גם אינטרנט ופעילויות במרכזי השירות והמכירות.

גרסת כיסוי לשיר Our House: שמוליק נוייפלד.

קרדיטים צוות שלמור אבנון עמיחי

מנהל קריאטיב ראשי: גדעון עמיחי.

סמנכ"ל קריאטיב: צור גולן.

מנהל קריאטיב: עמית גל.

קופירייטר: גבע כוכבא.

ארטדיירקטור: שירלי בכר.

מנהל לקוחות: אדם אבנון.

סופרוויזרית: דקלה צמח.

תקציבאי: אסף וישקין.

מנהלת יחידת פלנינג: הילה תמיר.

פלנר: זוהר רזניק.

קריאטיב פלנר: ד"ר אורי אורן.

מפיקת משרד: סיגל נוגסי.

אינטרנט: Y&R אינטראקטיב.

מדיה: יוניון.

חברת הפקה: פראדיסו.

במאית: שירי שחר.

עורך: יאיר תמיר.

פוסט: גראביטי.

מנהל קריאטיב גראביטי: אילן בוני.

סאונד: סאונד האוס.

ייעוץ מוסיקלי: קובי בן עטר.


קרדיטים orange

סמנכ"ל שיווק ותוכן:ארז פז.

מנהלת מרקום: גלי שבד.

מנהלת פרסום: איריס יפרח.

ע. מנהלת פרסום: טלי כהן, מורן דיין.