פלאפון חנות קונספט בנמל תל אביבפלאפון חוגגת 300 אלף לקוחות ברשת החדשה, רשת ה-High Speed GSM  ומשיקה מתחם חווייתי בנמל תל אביב -פלאפון SHOW ROOM. המתחם, אשר יפתח ב- 11 באוגוסט למשך שלושה שבועות - עד 4 בספטמבר, יציג את כל המכשירים החדשים של פלאפון

המתחם מופק על ידי חברת TARGET MARKET בהשקעה של כ-2 מיליון שקל, ויהיה פתוח לקהל הרחב במהלך שעות אחר הצהרים ועד שעות הלילה, וכן בשישי בבוקר עד השעה 14:00 ובמוצ"ש.

 

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון מסר כי מאז השקת הרשת החדשה בפברואר האחרון הצטרפו אליה מעל 300 אלף לקוחות. לדבריו, פלאפון ממשיכה להציע את החוויה הטובה ביותר בשילוב מגוון המכשירים הרחב ביותר בקונספט מיוחד, המאפשר ללקוחות להתנסות מקרוב במכשירי הרשת החדשה. לדברי עופר, בחודשי הקיץ נמל תל אביב שוקק חיים בכל שעות היום וזו הזדמנות מצוינת להציע את מגוון המכשירים של פלאפון לקהל הרחב. עופר צופה כי יבקרו במתחם במהלך החודש כ-30 אלף לקוחות. 

במתחם פלאפון SHOW ROOM בנמל תל אביב יציגו יצרני ציוד הקצה את המכשירים המתקדמים ביותר ברשת החדשה של פלאפון. כל יצרן יציג ביתן, המשלב תצוגת מכשירים, מולטימדיה ומסכים, שיאפשרו ללקוחות להתנסות מקרוב במכשירים וליהנות ממבצעים מיוחדים, מתנות והטבות. במקום יוקמו עשרות עמדות ובהן נציגי שירות ומכירה של פלאפון, שיאפשרו ללקוחות גם לרכוש ולשדרג מכשירים באופן חוויתי וברמת VIP.

 

הרשת החדשה, HIGH SPEED GSM הפועלת בטכנולוגית HSPA בדור 3.75 הושקה בפברואר השנה בהשקה רכה. הרשת מאפשרת ללקוחות החברה לנדוד עם מכשירם לחו"ל ביותר מ-207 מדינות, וליהנות ממגוון רחב של מכשירים ותכנים מתקדמים.