שולי ומשה דיין הם האנשים שמאחורי קולות ה- GPS במכונית שלכם. הם  זוג זמרים נשוי שמשחרר בימים אלה אלבום בכורה
צמד הזמרים, שולי ומשה דיין, הם האנשים שמכוונים את עם ישראל במערכת ניווט הלוויני (ג'י פי אס). ממש בימים אלה  הם משחררים לרדיו את את אלבום הבכורה שלהם ומבטיחים: "אנחנו נהיה כמו ריטה ורמי בהבדל אחד, אנחנו לא נתגרש".איך מנהלים זוגיות, עסקים, וקריירה 24 שעות בלי הפסקה יחד?
שולי: "בנינו לעצמנו מתכון זוגיות עם הרבה אמון הערכה וכבוד. מילת המפתח היא: חברות טובה. הרעיון הוא שבתוך שבכל היחד אנחנו מצליחים ליצור עולם חוויות קטן נפרד."איך הגיע קולכם למערכת הניווט שברכב של כל אזרח?
משה: "באחת מההופעות שלנו ערכנו אירוע פרטי  למפתח מערכת הניווט הלוויני לכבישי הארץ והעולם (הדסטינייטור). בסיום המופע קיבלנו כמתנה את מערכת הניווט ונתבקשנו לערוך את הקריינות של המערכת המשודרגת שלהם, וכך כיום, קולותינו הם הקולות הנשמעים במערכות הניווט הלוויני."
אתם זוג בחיים שבע שנים יחד על הבמה, מדוע לא הקלטתם עד היום?
שולי: "מתוך בחירה, התמקדנו בהופעות בארועים פרטיים ושמחות, אבל אחרי שהקלטנו בקולותינו את קבצי הגיפי אס ,הציעו לנו כמה שדרנים להלחין את  קטעי הקריינות. בחרנו לעבד מחדש שיר מוכר: "אורחה במדבר" שגם מסמל  סוג של ניווט במדבר. הקלטנו לו גרסה עדכנית, תוך שיבוץ קטעי הג'י פי.אס המקוריים, וזהו הסינגל הראשון מהאלבום.


איך התנהלה העבודה באולפן? מי מחליט מכם ועל מה?
שולי: "גם כאן כמו בחיים את רוב ההחלטות על הפקת הדיסק קיבלנו יחד. בשנת 2006 החלה העבודה, שכללה איסוף חומרים ונגנים עד לקבלת תוצאה הסופית. הדיסק "שיר בשניים" הופק בהשראת המופעים המשותפים והזוגיות רבת השנים. לקהל היה חלק דיי נכבד בבחירת השירים."

משה: "לקחנו את השירים, שהקהל הכי אהב לשמוע בהופעות שלנו. על העיבודים החדשים ועל ההפקה המוסיקלית אחראי אחי, אבי דיין, שקולו נשמע  מאות פעמים ביום בערוץ הקריוקי בממיר בכל בית בישראל. את הסינגל המקורי כתבה שולי והלחין אבי כמו גם את שאר השירים בעיבודים חדשים כמו: שדות של אירוסים, זה כל הקסם, ועוד".


משה, מהיכן הרקע המוסיקלי שלכם?
משה: "נולדתי בעכו, אני שר ומשחק על הבמה מגיל 10. השתתף בפסטיבלים, חבורות זמר, בצמד בדרנים, למד משחק בתיאטרון עכו, והופעתי כבר מגיל צעיר בתוכניות טלוויזיה וברחבי הארץ עד השרות הצבאי. במהלך השרות הצבאי אף שידר בתחנת רדיו מקומית שקדמה לרדיו חיפה."

שולי : "נולדתי בת"א שם גרתי עד ההיכרות עם משה. אני שרה ומשחקת על הבמה מגיל 15, השתתפתי בלהקת נוער העירונית בניצוחו של יאיר קלינגר ולמדתי משחק בתיכון."


אז היכן הכרתם?
משה: "בשנת 1998 נפגשנו באופן אקראי בחופשה במלון. אף על פי המרחק הרב (עכו - תל אביב), הצלחנו לשמור על קשר חם ומיוחד. שנתיים אחר כך נישאנו וחצי שנה מאוחר יותר נולד בנינו, אופק (6). אנחנו זוג שמופיע ביחד כמעט כל ערב ומנהל משרד הפקות ואירועים בבוקר."

שולי: "התברכנו במערכת זוגית נפלאה, שיכולה לתת דוגמא לעוד המון זוגות, שפוחדים מהרגע בו הם יצטרכו להיות ביחד יותר מכמה שעות ברצף. אנחנו מסבירים את זה במתן כבוד הדדי, חופש הפרט וחברות אמיצה."