פלאפון יוצאת במהלך פרסומי נוסף, להשקת שירות המוסיקה החדש שלה: MUSIX - ספריית המוסיקה הגדולה בסלולרקמפיין פלאפון musix הכוללת מאגר של כרבע מליון שירים ואלבומים, אותם ניתן לצרוך באופן חוקי וללא הגבלה בתשלום חודשי קבוע של 19.90 שקל, הן בסלולר והן במחשב.


הקמפיין שעלה באמצעות פרסום באומן בר ריבנאי, כולל טלוויזיה, עיתונות, אינטרנט ופרסום בנקודות השירות והמכירה של החברה. הקמפיין, בהיקף של 4 מליון שקל, מלווה בסיסמא: "עולם שלם של מוסיקה ללא גבולות".
אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון, מסר "הקמפיין החדש, שממשיך את הקו של עולם אחר, מדגיש כי זוהי למעשה הפעם הראשונה שישנה אלטרנטיבה אמיתית ומשתלמת לצריכת מוזיקה חוקית וללא הגבלה. השנה פלאפון בחרה  להעניק ללקוחותיה חווית מוסיקה מעולם אחר, ותקיים ב19-20 באוגוסט פסטיבל מוסיקה לצעירים NON STOP MUSIX הכולל הופעות של מיטב האומנים מהארץ ומחו"ל - כולם על במה אחת בהם: ליידי גאגא, קייזר צ'יפס, היהודים, אביב גפן ואחרים".


הסרט אשר צולם בהונגריה, בוים על ידי אלי סברדלוב והופק על ידי חברת ההפקה ראבל. הסרט ממשיך את קו הפנטזיה והעולם האחר של סרט ההשקהומשלב דמויות, בעלי חיים וכלי מוזיקה המשתלבים יחד לעולם אחר ובלתי מוגבל של מוזיקה.קרדיטים:

סמנכ"ל קריאייטיב: יורם לוי

מנהל קריאייטיב: נדב פרסמן

קופירייטר: אורי סלונים, תום ראובני

ארט: טני זיפר, אורן עמירן

מנהלת לקוחות: עידית צוקרמן

מנהלת תכנון אסטרטגיה: ליבי בר כץ

פלנר: ניר דואר

סופרוויזר: חגי לירן

תקציבאי: אלעד קופרמן

סמנכ"ל הפקה: דורית גווילי

מפיקה: גלי שטרקמןבית פוסט: Gravity

חברת הפקה: ראבל

במאי: אלי סברדלוב

מוסיקה: גיא אמיתי