במהלך חול המועד סוכות משיקה סלקום מחדש את פסטיבל ערד המיתולוגי, תחת השם "ווליום ערד". לראשונה בעולם, סלקום יוצאת בהפקת מקור דוקומנטרית חדשנית אשר תעביר את חוויותיהם של חמישה בלוגרים מובילים וחבריהם בשידור חי מווליום ערד בסלולר ובאינטרנט במשך כל ימי הפסטיבל ללא הפסקה.לצורך ההפקה המורכבת גייסה סלקום חמישה בלוגרים מובילים, ציידה אותם בטכנולוגיה חדשנית אשר מסוגלת לשדר שידור חי ולא ערוך היישר ממצלמה שצמודה לבלוגר ישירות לאינטרנט ולסלולר, ושלחה אותם להעביר את חוויותיהם האותנטיות מהפסטיבל. השידור יחל בשעות הצהריים, ביום פתיחת הפסטיבל, והבלוגרים יתעדו את עצמם החל מרגע אריזת התיק, דרך הנסיעה לערד, המופעים, השינה , מפגשים עם חברים ועד לרגע שובם הביתה.

הצופים אשר ייכנסו לאתר התוכנית או לפורטל הסלולרי של סלקום יוכלו לבחור אחרי איזה בלוגר לעקוב ולעבור לאחד אחר בכל רגע נתון.את הפרויקט יביים אוהד פרח ("היפה והחנון", "רמזור"), יערוך דודי כהן ("מה ש'תה שומע", "דבר עם הסוכן שלי") ותפיק חברת ניהול פלוס של יואב גרוס ובני מנשה ("צחוק מעבודה", "שבוע סוף", "החברים של נאור"), פיתוח: איתי נגלר.

לאחר הצלחת מגודלים, סלקום ממשיכה להוביל את קו החדשנות בהפקות מקור לניו מדיה ותגיש לקהל הצופים חוויה אותנטית של מעקב אחר מספר חבורות צעירים בעיר שלמה שכולה מוסיקה, הופעות ומסיבות.