שיתוף פעולה בין Orange לסונול המאפשר ללקוחות סונול לרכוש מכשיר או sim bigtalk ולהצטרף לרשת orange

חברת פרטנר ורשת חנויות הנוחות Sogood, מרחיבות החל מהשבוע את שיתוף הפעולה ביניהן ומציגות מגוון מוצרי bigtalk (pre paid). הרחבת שיתוף הפעולה עונה על הצורך של שתי החברות להעניק חוויה מיטבית ללקוחות הכוללת איכות, זמינות ונוחות תוך נגישות מרבית ומענה לצורך של הרוכשים ב Sogood לקשר שוטף בדרכים.

 

במסגרת שיתוף הפעולה יוצעו בכ- 165 חנויות Sogood הפרוסות ברחבי הארץ, מגוון של מכשירים סלולרים, כרטיסי חיוג בטעינה אלקטרונית, מודם סלולרי וכרטיסי sim– בשיטת ה-pre paid , עבור לקוחות Orange big talk.

 

 

מכשירים :

  • מכשיר Alcatel 505 + כרטיס SIM ב- 299 שקל בלבד+ הטבה בסך 50 שקל
  • מכשיר Alcatel 208 + כרטיס SIM ב- 219 שקל בלבד + הטבה בסך 50 שקל
  • מכשיר Alcatel 222 +כרטיס SIM ב- 279 שקל בלבד+ הטבה בסך 50 שקל

 

ציוד נוסף

מודם Alcatel X220 + כרטיס sim ב- 299 שקל בלבד+ הטבה בסך של 10 שקל

מגוון כרטיסי החיוג המשתלמים של orange big talk בשיטה של טעינה אלקטרונית

כרטיס sim בלבד - בעלות של 20 שקל.

 

הרחבת שיתוף הפעולה בין החברות מבוצעת באמצעות המפיץ ב.טארגה תקשורת בע"מ.


לדברי יעקב קדמי, מנהל חטיבת השיווק, התוכן ומנועי הצמיחה בחברת פרטנר ציין:"עולם ה- pre paid מתאפיין ברכישה מתמשכת, על כן, יש חשיבות רבה לזמינות המתמדת של המוצר. הבחירה בחנויות הנוחות Sogood מאפשרת ללקוחות סונול טלפון סלולרי או sim של orange בהצעה ייחודית, בשעות לא שגרתיות ובפריסה ארצית"

ירון כהן, מנהל שיווק סונול: "אנו ממשיכים בהרחבת מגוון הצעות הערך ללקוח בחנויות הנוחות שלנו, וזאת מתוך הבנה כי החנויות הופכות לנקודת ממשק משמעותית עמו. יצויין, כי רק לאחרונה הורחב ההיצע באמצעות שת"פ עם ניופאן, במסגרתו אנו מציעים מגוון מוצרי חשמל קטנים במחירים הנמוכים ממחירם בשוק".