חברת פלאפון, הרשת הנבחרת על ידי האגודה למען החייל ומועדון "יותר", יעניקו לרגל יום העצמאות לכל חיילי ישראל מתנות בשווי מאות אלפי שקלים. כל חייל בסדיר או מועמד לשירותpele11413 שהינם לקוחות החברה במסלול חיילים ויציגו תעודת חוגר בתוקף או טופס מלש"ב, יקבלו במתנה אוזניות מוזיקה מקצועיות של חברת Skullcandy בשווי מאות שקלים כל אחת, ללא כל התחייבות. חיילים שאינם לקוחות החברה יהנו אף הם ממתנות כמו תיקי טיולים, תיקי רחצה ועוד. המתנות יחולקו בדוכני פלאפון בקניונים ברחבי הארץ החל מהיום ועד 19 באפריל, או עד גמר המלאי.

גיל שרון, מנכ"ל פלאפון אמר "פלאפון בשיתוף מועדון "יותר" חושבים בכל עת כיצד לטפח גם את לקוחותינו החיילים. אנו ממשיכים גם השנה להעניק לחיילים את התמורה הטובה ביותר לכספם".

אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל, אמר "אני מברך את פלאפון על התגייסותה למען החיילים. יום העצמאות הוא זמן מצוין להעניק חזרה לחיילים אשר מגנים עלינו כל השנה".

אשר אזולאי מנכ"ל מועדון "יותר" אמר כי "שיתוף הפעולה עם פלאפון מאפשר לנו להמשיך ולהעניק לחיילים שלנו את הטוב ביותר ולהציע להם את התוכניות והתעריפים הטובים ביותר".

המהלך ימשך עד 19 באפריל וילווה בפעילות קד"מ בתחנות רכבת מובילות ברחבי הארץ.