ישראכרט ואורנג' יציעו כרטיס הטבות ייחודי לחברי מועדון Orange one המעניק הנחה קבועה של 17 אחוז במגוון רשתות מובילות וניתן לטעינה באמצעות אפליקציה חדשניתorange17613a
שיתוף הפעולה עם ישראכרט יורחב בהמשך לתשלום באמצעות הטלפון הסלולרי בטכנולוגיית ה–NFC. מועדון אורנג' One כולל הטבות נוספות כמו צוות שירות אישי בכל הערוצים - כוכבית ייעודית,sms , כתובת מייל ו- chat,  דף אישי באתר, הנחה של עד 50 אחוז במגוון שירותי Orange ועוד.

צביקה שיינפלד, סמנכ"ל חטיבת השיווק והתוכן של פרטנר ציין: "Orange One מעניק ערך מוסף, המבטא שילוב של שירות ייחודי עם מגוון הטבות נלוות, סלולריות וחוץ סלולריות שיורחבו כל העת. מאז ההשקה זוכה המועדון להצלחה רבה וכבר מונה עשרות אלפי לקוחות. כרטיס ההטבות החדש שיושק עם חברת ישראכרט יעניק ללקוחות המועדון הנחה קבועה בעשרות בתי עסק זוהי רק הסנונית הראשונה, בקרוב יורחב שיתוף הפעולה לתשלום באמצעות הטלפון הסלולרי בטכנולוגיית ה – NFC"

לדברי יגאל ברקת, סמנכ"ל השיווק, של ישראכרט: "שיתוף הפעולה עםOrange הניב כרטיס הטבות מתקדם שניתן יהיה להטעינו באמצעות הסלולר ויעניק הנחה משמעתית של 17 אחוז בשלל רשתות פופולאריות ומבוקשות. היכולות הטכנולוגיות החדשניות של Orange, השימוש הגובר בסמארטפון לביצוע פעולות יומיומיות, ויכולת הסליקה המפותחת שלנו מהווה הרכב מנצח להמשך עבודה ולשימוש בטלפון כארנק סלולרי".

במסגרת שיתוף הפעולה יונפק כרטיס נטען סלולרית ובמגוון פלטפורמות נוספות, אשר מעניק 17 אחוז הנחה במגוון רשתות מובילות ביניהן: Factory 54 , Original, הדרן, קולמוביה, FOX, home FOX, American Eagle, המשביר לצרכן, ספורט ורטהיימר sport, סטימציקי, א.ל.מ, ACE ,H&O,nine west , Bug, כיתן, , צומת ספרים, café café, אופטיקה הלפרין, ml , לי קופר, גולברי, אופטיקנה, ריקושט, אייל מקיאג'.

ניתן יהיה לקבל את הכרטיס לאחר רישום באפליקציה סלולרית ייחודית או באתרOrange באזור הייחודי ללקוחות המועדון. הכרטיס ישלח ללקוח תוך 14 ימי עסקים ואינו כרוך בתשלום או בעמלה כלשהיא. טעינה הכרטיס נעשית באמצעות האפליקציה הסלולרית הייחודית, באתר החברה או במספר ייעודי. ניתן להטעין את הכרטיס בסכום של עד 1000 שקל בכל טעינה. ניתן לטעון את הכרטיס עד שלוש פעמים בחודש.