חברת פלאפון מאפשר גלישה באותה חבילה עם הסמארטפון והטאבלט. החברה הודיעה על השקת MULTI SURF , פתרון גלישה שיאפשר לראשונה בישראל לגלוש בסמארטפון ובטאבלט בחבילת גלישה אחתasaofer17613 בגלישה בטאבלט או לפטופ WIFI, הסמארטפון ישמש כראוטר, ובשימוש בטאבלט עם מודם פנימי או לפטופ עם נטסטיק, הטאבלט ישמש כשלוחה של הסמארטפון, ויאפשר בתוספת חודשית של 8.9 שקל גלישה עם אותה חבילה, ללא צורך בקירבה בין המכשירים.

כיום גולשים ברשת פלאפון מאות אלפי נטסטיקים וטאבלטים ורבים מבעלי הסמארטפונים בפלאפון מחזיקים גם טאבלט או מחשב נייד. עד היום, היה צורך ברכישת שתי חבילות גלישה נפרדות, אחת לכל מכשיר. מעתה, יוכלו לקוחות פלאפון ליהנות מחבילת גלישה חדשנית, המשותפת לשני מכשירים ולגלוש בארץ בעלות ידועה מראש ובנפח גדול במיוחד. לקוחות בעלי חבילת 1 ג'יגה יוכלו להרחיב את חבילת הגלישה ל-3 ג'יגה בתוספת של 19.90 שקל, בעלי חבילת גלישה של 3 ג'יגה יוכלו ליהנות מהרחבה לחבילה של 5 ג'יגה בתוספת 29.9 שקל בחודש, או הרחבה לחבילה של 7 ג'יגה בתוספת 49.90 שקל בחודש.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון: "אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפכת הגלישה בסלולר ולאפשר ללקוחותינו להיות הראשונים שייהנו מגלישה משותפת בחבילה אחת על גבי הרשת המהירה בישראל. מדובר בטרנד עולמי חדש שפלאפון הראשונה לאמץ אותו בישראל בדומה ל-SHARE EVERYTHING של Verizon בארה"ב. מהנתונים שבידינו היקפי הגלישה בישראל בכלל וברשת פלאפון בפרט הם מהגבוהים בעולם, ולכן אנו מציעים היום מענה לצורך אמיתי של הרחבת הגלישה בכל מכשיר שבידי הלקוח".

ניתן להצטרף לשירותMULTI SURF החל מהיום, במוקדים הטלפוניים וכן ובמרכזי השירות של החברה.