ענקית הטכנולוגיה הסינית Huawei בחרה בחברת אלפא טלקום מקבוצת פל לנציגתה הרשמית והבלעדית בישראל, לשיווק מכשירי סלולר, טאבלטים ומגוון מוצרי תקשורת למגזר הפרטי והעסקיhauwee2013 זו הפעם הראשונה שחברת Huawei בוחרת בישראל נציגה רשמית. חברת אלפא טלקום משיקה כבר בימים אלהשני מכשירי סלולר מסדרת Ascend: Huawei Ascend Y300 ו-Huawei Ascend G510. ובאמצע הרבעון הרביעי השנה תשיק החברה בישראל גם את מכשיר הדגל של Huawei, הHuawei Ascend P6 - - הסמארטפון הדק ביותר בעולם, עם עובי של 6.18 מילימטר בלבד.

אלפא טלקום מקבוצת פל מבקשת לחולל מהפכה בתחום השירות והאחריות למכשירי הסלולר, במסגרתה תעניק החברה אחריות יצרן מורחבת ומקיפה הכוללת נזק לקוח בר תיקון, ללא תשלום דמי מנוי חודשיים. במסגרת האחריות לשני הדגמים הראשונים שמושקים, מתחייבת חברת אלפא טלקום לתקן כל תקלה הניתנת לתיקון בהשתתפות עצמית של 150 שקל (כולל שבר מסך, קורוזיה ועוד) או 440 שקל במקרה של השבתה מלאה של המכשיר. השירות יתבצע בפועל באמצעות מעבדת סלדון, גם כן מקבוצת פל, הנחשבת למעבדת הסלולר המקצועית והמתקדמת בישראל, בעלת עשרות נקודות מסירה ברחבי הארץ.

זו הפעם הראשונה בישראל שיבואן מעניק אחריות מקיפה למכשירים סלולריים ולא מסתפק באחריות יצרן מוגבלת. דרור אבישי, מנכ"ל אלפא טלקום אומר כי, "עוד בטרם קיבלנו את הזיכיון לשווק את מכשירי Huawei בישראל, היה ברור לנו שנציב את השירות במקום הראשון. אם יש משהו שמעצבן את צרכני הסלולר בישראל, זו אחריות היצרן שלא כוללת כמעט דבר, וברגע האמת הצרכן נדרש לשלם מאות שקלים. אנחנו נשמח להיות פחות רווחיים ולהעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר".

בחברת אלפא טלקום משוכנעים ביתרונות המכשירים של Huawei על פני מכשירים אחרים, ומכנים אותם מכשירים חכמים יותר (Smarter Phone). "זה לא רק השירות והאחריות", אומר אבישי. "רכישת מכשיר של Huawei היא בפירוש החלטה חכמה ומשתלמת יותר מכל מכשיר אחר בשוק".

אבישי אומר כי רכישת מכשיר סלולר של Huawei תהיה המשתלמת ביותר בהשוואה לקבוצת מכשירים באותה קטגוריה של החברות הנוספות. "המכשירים של Huawei לא יהיו תמיד הכי זולים, אולם בהשוואה אל מול קבוצת המכשירים המקבילה, המכשירים של Huawei יהיו תמיד בעלי העלות הנמוכה ביותר ביחס לתועלת ולמפרט", אמר אבישי. על פי הגדרות היצרן, הסוללה של Huawei הינה בעלת זמן השימוש הארוך ביותר מבין כל המכשירים הקיימים כיום וזאת בשל אופטימיזציה של החומרה והגרסא במכשירי Huawei.

אלפא טלקום מקבוצת פל משיקה בישראל, בשלב הראשון, שני טלפונים חכמים חדישים מסדרת Ascend: Huawei Ascend Y300 ו- Huawei Ascend G510. המכשירים יימכרו ברשתות האלקטרוניקה ומוצרי החשמל המתמחות במכירות מכשירים סלולאריים, בחנויות הפרטיות ואצל המפעילים הסלולריים.

Huawei Ascend Y300 - מצויד במערכת הפעלה Andriod 4.1 JellyBean עם הממשק הייחודי והחדשני Emotion UI. הדגם מציג מפרט הכולל מסך מגע בעיצוב דק ובגודל 4 אינץ' עם רזולוציה של 480 על 800. המסך, מסוגHD IPS , תומך בריבוי מגעים (LCD Multi-hauwee21013Touch) ובהפעלה של אפליקציות רבות בו זמנית. מעבד 1.0Ghz בעל ליבה כפולה, נגן וידאו תומך HD עם רזולוציה 720pומצלמה ראשית של 5 מגה פיקסל ומצלמה קדמית של 0.3 מגה פיקסל. סוללה חזקה במיוחד – 1730 מיליאמפר – כולל מערכת לאופטימיזציה ובקרת שימוש שמגדילה את ביצועי הסוללה ב- 30%. למכשיר נפח אחסון של 4 ג'יגה. המכשיר ישווק בצבעים שחור, לבן. מחיר: 849 ₪.

Huawei Ascend G510 - מצויד במערכת הפעלה Andriod 4.1 JellyBean עם הממשק הייחודי והחדשני Emotion UI. המכשיר מציג עיצוב דק במיוחד: עובי - 9.9 מילימטרים לאחיזה משופרת, רוחב – 67 מילימטרים, כאשר המסך עצמו בגודל 4.5 אינץ' ומסגרת המסך בגודל של 3.9 מילימטרים בלבד. מסך המגע מסוג HD IPS עם רזולוציה של 480 על 854, תומך בריבוי מגעים (LCD Multi-Touch) ובהפעלה של אפליקציות רבות בו זמנית. מעבד 1.2GHz בעל ליבה כפולה, נגן וידאו תומך HD עם רזולוציה 720p, מצלמה ראשית של 5 מגה פיקסל ומצלמה קדמית של 0.3 מגה פיקסל עם תצוגת FWVGA. למכשיר נפח אחסון של 4 ג'יגה. סוללה חזקה במיוחד – 1700 מיליאמפר – כולל מערכת לאופטימיזציה ובקרת שימוש שמגדילה את ביצועי הסוללה ב- 30%. המכשיר ישווק בצבעים שחור ולבן. מחיר: 999 ₪.

המכשירים ישווקו עם ממשק מלא ומובנה בעברית.

Huawei
ענקית הטכנולוגיה Huawei היא יצרנית תשתיות התקשורת השנייה בגודלה בעולם, עם מחזור מכירות של 32 מיליארד דולר בשנה וצמיחה דו-ספרתית בהכנסות. החברה פרושה ביותר מ – 140 ארצות , מספקת שירות לשליש מאוכלוסיית העולם ומעסיקה יותר מ – 150,000 עובדים. 10% מההכנסות החברה מושקעים כל שנה במחקר ופיתוח ו- 45% מעובדי החברה מועסקים במחלקה זו. לחברה מגוון עצום של מוצרים אלקטרוניים: מודמים, ציוד WIFI, טלפונים ניידים, טאבלטים ומיני טאבלטים. הניידים המתקדמים ביותר שייכים לסדרת Ascend (משמעות בסינית: "קידמה") ופועלים על מערכת הפעלה אנדרואיד ו-Windows. המכשירים של סדרה זו מציגים יכולות, סגנון וביצועים של סמארטפונים מהשורה הראשונה ומספקים ללקוח חוויית שימוש עשירה וטובה יותר. ביוני 2013 השיקה החברה את הHuawei Ascend P6 - הסמארטפון הדק ביותר בעולם, עם עובי של 6.18 מילימטר בלבד, שהפך למוצר הדגל שלה. ה- P6 צפוי להגיע לישראל באמצע הרבעון הרביעי השנה.

אלפא טלקום
חברת אלפא טלקום מקבוצת פל, היא היבואנית הרשמית ונציגתה הבלעדית של חברת (מבטאים וָּוּא-וִּוּי) בישראל בכל הנוגע למוצרי תקשורת של Huawei Device ; Mobile, Broad Band, WI-FI ועוד. החברה נוסדה בשנת 2009 ועיסוקה בשיווק והפצה של מכשירים סלולריים. החברה מציבה בראש סדר העדיפויות את איכות השירות והתחזוקה עבור לקוחותיה, והיא הראשונה להעניק אחריות נרחבת ומקיפה למכשיריה. מנכ"ל החברה הוא דרור אבישי.
אתר אלפא טלקום: http://huawei-mobile.co.il

קבוצת פל
קבוצת פל (משנת 1975) היא חברת שירות מובילה למוצרי החשמל ואלקטרוניקה. מעבדות האלקטרוניקה של הקבוצה הן מהגדולות מסוגן בישראל ומועסקים בהן 350 טכנאים ו- 150 נציגי שרות, ב- 12 סניפים ברחבי הארץ. הקבוצה עוסקת בתחומי הפעילות הבאים: אחריות שנה א', הרחבת אחריות עבור יצרנים ויבואנים ומכירת מוצרים מתכלים (שירות קריסטל, סי. אס. בי. ושירות רטפון). שירות ואחריות שנתי לחברות ביטוח (מעבדות פל). חוזי שירות עצמאים לזמן ארוך (חברת פילב). חוזי שירות ותמיכה למחשבים (חברת הלפ. פי. סי.). שירות ואחריות למכשירים סלולרים (מעבדות סלדון). סחר וקמעונאות (חברת אלפא טלקום).