זיהתה צורך באפליקציה לטלפונים חכמיםTNT אקספרס  בעקבות הגידול העצום בפעילות המשלוחים בשלוש השנים האחרונות, חברת השילוח הבינלאומית

TNT אקספרס, תשיק את אפליקציות המעקב ברחבי העולם כולל בישראל, כבר מההתחלה ניתן יהיה להשתמש בה לצורך בירורים לגבי משלוחים בינלאומיים ומקומיים המשונעים ברשת המשלוחים הסטנדרטית של החברה. החברה מתכננת כבר עכשיו את העדכון הראשון לאפליקצית המעקב על מנת שניתן יהיה לאפשר למדינות ברחבי העולם לתרגם את האפליקציה לשפה המקומית.

 

 

באמצעות אפליקציות המעקב לקוחות TNT אקספרס, יוכלו ליהנות מגישה מידית למידע על המשלוחים היישר מהסמארטפון ובאמצעותו, מעקב אחר המשלוחים עפ"י אסמכתא (reference), אחזור מספר האסמכתא בשלב מאוחר על מנת שניתן יהיה לחסוך את הצורך להקישו מחדש וקבלת מידע עדכני אודות המשלוח בדיוק כמו המידע שהלקוח מקבל משירות המעקב הרגיל באתר החברה עם נוחות משופרת של אפשרות גישה היישר מהטלפון החכם שבכיס.

 

הוראות שימוש:

את האפליקציות ניתן להוריד מחנויות האפליקציות (AppStores) של Apple (ל-iPhone), גוגל (ל-Android), מיקרוסופט (ל-Windows Mobile ו-RIM (לבלאקברי). כדי להיכנס לאפליקציית המעקב יש צורך בטלפון חכם הרץ על אחת ממערכות ההפעלה הבאות: (iOS (iPhone, אנדרואיד (סוני אריקסון, HTC, LG, סמסונג), מערכת ההפעלה של בלאקברי (מכשירי בלאקברי) ו-Windows Mobile.

 

בגרסה הראשונה של אפליקציית המעקב לא ניתן לעקוב אחר משלוחים מקומיים בתוך איטליה, צרפת, בריטניה ואוסטרליה. החברה מתכוונת בהמשך להשיק את האפליקציה במדינות אלה.

 

חומרים נוספים והסברים אודות השירות ניתן למצוא באתר TNT אקספרס לפי הכתובת הבאה:

http://brandweb.tnt.com/library/marketingcommunications/directmail/ExpressMobile_campaign_2011/index.asp

 

 TNT אקספרס

TNT אקספרס היא חברת משלוחי האקספרס המובילה באירופה והרביעית בגודלה בעולם. החברה מובילה מידי שבוע 4.4 מיליון חבילות, מסמכים ומטענים ללמעלה מ-200 מדינות ברחבי העולם דרך 2,409 סניפים ומרכזי מיון הפזורים ברחבי העולם. TNT אקספרס מעסיקה יותר מ- 78,000 אנשים ברחבי העולם ומפעילה צי של 48 מטוסים ו-26,310 כלי רכב. הכנסות החברה ב- 2009 היו כמעט 6 מיליארד יורו והרווח התפעולי עמד כ- 200 מיליון יורו. TNT אקספרס ישראל היא בבעלות מלאה של החברה האם. משרדי הסניף הישראלי של החברה, אשר החל את פעילותו בארץ בשנת 1998, ממוקמים בלוד, וכיום עובדים בו כ-150 עובדים.