אפל העלתה אפל לאפסטור את האפליקציה של שירות הגיבוי החדש של בזק בינלאומי PRIVATE BACKUP להורדה חינם למשתמשיםprivate17412

 

המשמעות היא שכעת כל משתמשי אייפון ואייפד, לצד משתמשי האנדרואיד שכבר נהנים מן השירות- יכולים להוריד את האפליקציה חינם ולגשת ולנהל את השירות בפשטות מרחוק ומכל מקום.

אפליקציה זו של בזק בינלאומי הינה שירות משלים לשירות Private Backup. האפליקציה מאפשרת לצפות בקבצים שגובו מן המחשב באמצעות שירות Private Backup. כמו כן ניתן להעלות קבצים חדשים, לשתף קבצים באמצעות דואר אלקטרוני או רשתות חברתיות ועוד.

שירות ה- Private Backup ואפליקציה זו הינם פשוטים לשימוש ואף כוללים תמיכה מלאה בשפה העברית. בנוסף, מוקדי השירות והתמיכה של בזק בינלאומי עומדים לרשות הלקוח בכל שאלה או הבהרה בנוגע לשירות.

הורדת האפליקציה הינה ללא עלות ומיועדת למשתמשים רשומים בלבד לשירות. בזק בינלאומי מציעה לכלל לקוחות האינטרנט בישראל- שטח גיבוי בנפח שני גיגה בייט חינם ומגוון חבילות בנפחים שונים.

ניתן להצטרף לשירות בשני אופנים: באופן עצמאי דרך אתר השירות privatebackup.co.il או בשיחה עם נציגי השירות של החברה.

מידע נוסף אודות שירות ה- PRIVATE BACKUP

שירות הגיבוי האוטומטיPrivate BackUp , המבוסס "מחשוב ענן" ,מיועד לציבור הלקוחות הפרטיים בישראל.

מדובר בשירות גיבוי ואחסון איכותי ומתקדם עם ממשק ידידותי ונוח בשפה העברית.

השירות החדש, מבית חברת התוכנה העולמית Trend Micro מאפשר ללקוחות לבצע גיבוי אוטומטי של הקבצים החשובים והיקרים להם. התמונות, המסמכים, הסרטים המשפחתיים וכל מידע אישי וחשוב נוסף, יגובה באופן אוטומטי -על השרתים המאובטחים של בזק בינלאומי, בסביבת ענן ייעודית אותה הקימה החברה עבור משתמשי השירות.

במסגרת שירות ה- Private BackUp, התיקיות אותן בחר הלקוח לגבות, ימצאו תמיד בסנכרון אוטומטי מול השרתים של בזק בינלאומי. באופן זה, כל קובץ חדש שיתווסף לתיקיה שהוגדרה מראש ככזו שיש לגבותה, יגובה באופן אוטומטי. בדומה, כל שינוי שייערך בקובץ זה, ישמר ויגובה אוטומטית אף הוא.

מעבר לגיבוי האוטומטי, בזק בינלאומי מאפשרת ללקוחות לנהל באופן פשוט ונוח את כל הקבצים גם מרחוק. החברה הקימה עבור לקוחות השירות אתר מנויים מתקדם ומאובטח www.privatebackup.co.il. העומד בתקני אבטחת המידע המחמירים ביותר כיום. האתר, מאפשר גישה נוחה ומאובטחת לתיקיות אותן גיבה הלקוח ממחשבו האישי וכך ניתן בקלות ומכל מקום לצפות אונליין בתמונות, במסמכים, וסרטוני הווידאו, להאזין לקבצי מוזיקה ועוד. בנוסף, ניתן להעלות ולשתף קבצים ותיקיות עתירי נפח עם חברים ומכרים באמצעות שליחת קישור בדואר אלקטרוני, שיתוף לפייסבוק, טוויטר וכו'.

כדי למקסם את חווית השירות ולצפות במידע מכל מקום, השיקה בזק בינלאומי ללקוחות השירות גם אפליקציה לסמראטפונים וטאבלטים. בשלב הראשון את האפליקציה ניתן היה להוריד עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד ומהיום גם למערכת הפעלה iOS.

בשונה מהפתרונות הקיימים כיום ברשת, ייחודיותו של שירות ה Private BackUp ניכרת בעובדת היותו מספק גיבוי אוטומטי מלא בממשק ידידותי, בשפה העברית ובתמיכה מלאה 24/7 של נציגי החברה.