כללית בשיתוף חברת ההפקה 'מג'יקס מדיה' משיקים אפליקציה חדשה לאייפון ולאייפד: "40 שבועות הריון ולידה", המיועדת לנשים בהריון ומאפשרת להתייעץ ישירות ומיידית עם רופאי נשים מומחים של כללית40weeks13612 אפשרות למעקב אחר התפתחות העובר בשלבי הריון שונים באמצעות וידאו תלת ממד מרהיב, הסברים על הבדיקות שמומלץ לבצע בעת ההיריון, ניהול אלבום תמונות אישי מתקופת ההיריון, שאלות ותשובות נפוצות ועוד. האפליקציה פתוחה ללקוחות כל הקופות, ללא תשלום.

האפליקציה הינה חלק ממגמה שנועדה להביא לשיתוף פעיל של הלקוחה בניהול בריאותה באמצעות כלים אינטראקטיביים הנגישים בכל מקום ובעל עת. בכניסה הראשונית מזינה המשתמשת את שבוע ההיריון בו היא נמצאת, וכך היא מקבלת את המידע מותאם אישית לשבוע ההיריון שבו היא נמצאת.

לדברי מנהל אגף רפואה מקוונת בכללית, ד"ר יוסי בהגון: "מסקרים שערכנו עולה כי תקופת ההיריון הינה תקופה בה נשים מחפשות אחר מידע מהימן, זמין ונגיש בכל עת. את המידע הלקוחות שלנו מצפות לקבל בכלים דיגיטליים שמשלבים התייעצות עם רופאים, וידאו והסברים כתובים וממוקדים בגובה העיניים. אפליקציית '40 שבועות הריון ולידה' פותחה כדי לאפשר ללקוחה לדעת כל מה שצריך על התפתחות העובר, ולקבל מידע אמין ומתוקף על השינויים והתהליכים שהיא חווה. זו האפליקציה היחידה שמאפשרת לאישה להתייעץ ישירות ומיידית עם רופאים מומחים של כללית".

אפלקציית "40 שבועות הריון ולידה" מצטרפת לאפליקציית האייפון והאנדרואיד של כללית המאפשרות לנהל דרך המכשירים הסלולארים את התיק הרפואי האישי והמשפחתי, לזמן תורים לרופא ולאחות ולעקוב אחר תוצאות בדיקות מעבדה.

להורדה ישירה של האפליקציה