חברת טרווליסט, המתמחה בהשוואת מחירים בעולם התיירות, השיקה השבוע את אפליקציית השוואת מחירי התיירות גם באייפוןtravelist9812
האפליקציה, משווה מחירים של חבילות נופש וטיסות מכל הספקים. מדובר באפליקציית עם מידע השוואתי המקיף ברשת שמהווה גם One Stop shop לכל התהליך. האפליקציה מאפשרת השוואת מחירים בצורה נוחה ומיידית לכלל יעדי העולם תוך בחירת העדפות אישיות לרבות מועדי הטיסה הטובים ביותר מבחינת מחיר לצרכן. האפליקציה מאפשרת גם איתור עסקאות נופש וטיסות באמצעות בחירת מיקום רצוי ע"ג מפת העולם.

"השימוש באפליקציה גם באנדרואיד וגם באייפון הופכת את השוואת מחירי התיירות בטרווליסט לאמצעי נגיש ומיידי בכל זמן ומקום" אומר ציון מדמון, מנכ"ל טרווליסט. "האפשרות להשוות מחירים באון-ליין מכל מקום, באמצעות הסלולר, מגבירה את התחרות על המחיר בין הסוכנים בכלל השוק, ומוזילה את מחירי החופשות". מדמון מוסיף כי האפליקציה מצטרפת לאתר האינטרנט הפופולרי של החברה שבו מתחרים הסוכנים על המחיר הנמוך ביותר. "כדאי לציין כי ממוצע מחירי החופשות בטרווליסט נמוך בקרוב ל-10% ממחירי החופשות באתרים המובילים של סוכני הנסיעות. אני משוכנע כי זמינותה של האפליקציה מהווה צעד דרמטי של צרכנות נבונה גם בענף התיירות".

TRAVELIST מתמחה בהשוואת מחירים בעולם התיירות. החברה, אשר הוקמה בשנת 2005, מפתחת טכנולוגיה מתקדמת להשוואת מחירים בתיירות, ופועלת ברשת האינטרנט באתר TraveList.co.il . מדובר באתר השוואת מחירי התיירות הגדול בישראל עם מידע השוואתי המקיף ברשת שמהווה גם One Stop shop לכל התהליך.

האתר טרווליסט נטרלי ואובייקטיבי לחלוטין ומאפשר לגולשים לראות תמונה אמיתית ורחבה של הצעות תיור ונופש מכל הספקים במרכז מידע אחד. האתר מרכז את ההצעות בצורה נוחה ומספק כלים מתקדמים להשוואת מחירי טיסות, מלונות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים ואפילו חבילות לחתונה בחול לפי בחירת הלקוח.

הורדת האפליקציה

 

צילום יחסי ציבור